اخبار

کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر استان اصفهان برگزار شد

کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر استان اصفهان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی کمیته کارگری و کارآفرینی ویژه دهه فجر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی و مدیران واحدهای اقتصادی برگزارشد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اعضای کمیته کارگری و کارآفرینی خواستار شد تا ضمن حضور فعالانه در برنامه های دهه فجر ، دستاوردهای انقلاب ارائه نمایند.

محسن نیرومند همچنین با اشاره به همزمان شدن دهه فاطمیه با ایام ا... دهه فجر گفت: برگزاری جشن ها  و برنامه های شاد در این دهه، مناسبتر است از 17 بهمن به بعد برگزار شود.

وی ادامه داد: ما انتظار داریم که حضور گسترده و نمادین کارگران  در کنار مدیران را در برنامه های دهه فجر به ویژه در ابتدا و انتهای دهه فجر داشته باشیم.

نیرومند با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب با شکوه و بسیار ارزشمند هستند تأکید کرد: تبیین  و مقایسه امکانات و دستاوردهای انقلاب با دوران قبل از انقلاب افزایش امید و انگیزه را برای جوانان و نسل جدید به دنبال خواهد داشت.

این مقام مسئول افزود: واحدهای اقتصادی حتی الامکان جشن های خود را  همراه با خانواده کارگران برگزار کنند چرا که از تأثیر بیشتری برخوردار خواهد بود ونشاط و رضایت بیشتری را درخانواده ها ایجاد میکند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان بیان کرد: لازم است خدماتی که دستگاه ها و مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران به صورت رایگان و یا نیم بها به جامعه کارگری ارائه میکنندبه صورت گسترده اطلاع رسانی شود.

وی با اشاره به ظرفیت های فضای مجازی  واطلاع رسانی موجود در روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: تشکلات کارگری و کارفرمایی و واحدهای اقتصادی برنامه های اجرایی خود را به این اداره کل ارسال کنند تا فعالیتها و برنامه های امیدبخش و نشاط آور ویژه جامعه کار و تولید و تعاون به نحو مطلوب اطلاع رسانی گردد.

نیرومند همچنین به برگزاری مسابقات ورزشی بین کارگران واحدهای اقتصادی نیز تأکید کرد و گفت: امیدوارم کارفرمایان در این دهه خبری خوش برای کارگران داشته باشند وکام این قشر خدوم و زحمتکش در دهه فجر  شیرین تر شود.

 در ادامه جلسه اعضا در خصوص برنامه های پیش بینی شده در دهه فجر  و راههای افزایش انگیزه و نشاط در بین اقشار جامعه به ویژه کارگران و نحوه موثرتر ارائه دستاوردهای انقلاب نظرات خود را ارائه کردند.

 این جلسه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و با حضور نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی و خانه کار گر و نیز اتاق بازرگانی و همچنین واحدهای اقتصادی از جمله ذوب آهن، نیروگاه شهید منتظری، صنایع شیمیایی ایران، شرکت پالایش قطران و مجتمع صنعتی سپاهان باتری  و سایر واحدهای اقتصادی توانمند برگزار شد.

 

۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید