اخبار

مراسم معارفه سرپرست مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مراسم معارفه منصوره سلیمانزاده به عنوان سرپرست مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضورمدیرکل، معاون و رؤسای پشتیبانی و کارشناسان حوزه مدیریت اجتماعی برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند مهندس احمد رضا پرنده مدیر اجتماعی قبلی این اداره کل، اظهار کرد: عامل موفقیت در هر بخش از اداره تعامل، دوستی و همبستگی بین کارکنان آن بخش خواهد بود.
محسن نیرومند در ادامه با بیان اینکه حوزه اجتماعی در سطح استان دارای وظایف گسترده و متعددی است افزود: علاوه براین مسئولیت هایی که به این حوزه واگذار می شود کلی و مفهومی است که با همفکری و برنامه ریزی باید به مرحله اجرا در آید.
وی از کارشناسان این حوزه خواستار شد: با همکاری و تعامل با یکدیگر و با مدیریت خانم سلیمانزاده، همچون قبل مسئولیت ها و مأموریت های این بخش مهم از اداره را در سطح استان وبه ویژه برای جامعه مخاطب اجرایی کنند.
در ادامه این جلسه محسن تنباکوزاده مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی این اداره کل ضمن تبریک انتصاب خانم سلیمانزاده، حمایت خود را از این واحد اعلام کرد.
در ادامه سایر اعضای حاضر در جلسه ضمن تبریک، آمادگی خود را برای همکاری و تعامل با حوزه اجتماعی اداره کل اعلام کردند.

۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید