اخبار

برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی شرکت تعاونی در شرف تأسیس روستای خشوئیه شهرستان لنجان

برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی شرکت تعاونی در شرف تأسیس روستای خشوئیه شهرستان لنجان
به گزارش روابط عمومی همزمان با سالروز آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اولین جلسه مجمع عمومی شرکت تعاونی در شرف تأسیس روستای خشوئیه برگزار گردید .

در این جلسه کوروش حیدری رئیس اداره تشکیل تعاونی ها با اشاره به اهمیت بخش تعاون در اقتصاد گفت: تشکیل تعاونی در قالب طرح روستا تعاون می تواند شکوفایی بخش اقتصادی روستا، ایجاد اشتغال وجلوگیری از مهاجرت از روستا را به دنبال داشته باشد.
وی افزود: شناسایی پتانسیل های روستا ، امکان ایجاد فضای گردشگری ، جذب توریست در روستاو استفاده از سرمایه های خرد مردم جهت اجرای طرحهای بزرگ در روستا نیز از دیگر اهداف تشکیل این شرکت های تعاونی است.
حیدری همچنین به تبیین قوانین بخش تعاون و چگونگی تشکیل تعاونی پرداخت و اساسنامه شرکت تعاونی را به صورت کامل برای شرکت کنندگان در جلسه توضیح داد.
وی در پایان از حضور پرشور و گسترده مردم محترم روستای خشوئیه تشکر کرد.
این انتخابات با حضور رئیس اداره تشکیل تعاونی های اداره کل، نماینده فرماندار شهرستان لنجان، اعضاء شورای روستا، کارشناسان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی لنجان و بیش از 840 نفر از اعضاء شرکت تعاونی برگزار شد.
خشوئیه، روستایی از توابع بخش باغ بهادران شهرستان لنجان در استان اصفهان است.این روستا یکی از روستاهای زیبای مجاور زاینده رود هست که مناظر خیره کننده ای از طبیعت را در بر دارد .

۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید