اخبار

گردهمایی ایثارگران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به مناسبت روز جانباز

گردهمایی ایثارگران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به مناسبت روز جانباز
به گزارش روابط عمومی گردهمایی جانبازان و فرزندان شهدای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور دکتر یزدی مسؤول و مشاور استاندار در امور ایثارگران به مناسبت روز جانباز برگزار شد.
در این جلسه محمدشریفی مشاور و مسؤول امور ایثارگران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن تبریک روز جانباز و خیرمقدم به حاضرین در جلسه به ارائه گزارش عملکرد امور ایثارگران اداره کل در سال 96 و تبیین خواسته های ایثارگران پرداخت.
محسن نیرومند مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز با تأکید بر اهمیت ایثارگری و توجه مبرم به مسائل و خواسته های همکاران ایثارگر و خانواده های آنان، ضرورت رسیدگی به ایثارگران جامعه هدف را گوشزد کرد.
در ادامه جلسه دکتر یزدی مسؤول و مشاور استاندار در امور ایثارگران با بیان اینکه بهترین تکریم جانبازان و ایثارگران ادامه مسیری است که آنها رفته اند گفت: جانبازان عزیز ما نیز توقع و انتظاری جز این ندارند.
یزدی افزود: جانبازان و ایثارگران خواستار اجرای درست و کامل قوانین هستند.
وی همچنین گفت: سمت و سوی قلم مسئولین باید در جهت خدمت به مردم و رفع مشکلات همگان باشد.
این جلسه با تشکیل پنل پاسخگویی به سؤالات ایثارگران با حضور آقایان محسن نیرومند مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یزدی مشاور امور ایثارگران استاندار و احسانی جلسه یاپان یافت.
۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید