اخبار

مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان: برنامه مجموعه ورزشی کارگران اصفهان در سال 97 پرداختن به ورزش و نرمش در محل کار برای تقویت روحیه و نشاط کارگران است

مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان:  برنامه مجموعه ورزشی کارگران اصفهان در سال 97  پرداختن به ورزش و  نرمش در محل کار  برای تقویت  روحیه و نشاط کارگران است
مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور استان اصفهان در مسابقات قهرمانی کارگران کشور سال 96 عنوان کرد: برنامه مجموعه ورزشی کارگران اصفهان در سال 97، پرداختن به ورزش و نرمش در محل کار برای تقویت روحیه و نشاط کارگران است.

محسن نیرومند در این مراسم که پیش از ظهر امروز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران اصفهان برگزار شد، ضمن تشکر از دست اندر کاران برگزاری این برنامه گفت: در این جایگاه لازم است از جواد شیرانی رئیس اداره امور ورزش کارگران استان و تیم مجرب آن بابت زحمات و تلاش های شبانه روزی در جهت ارتقای ورزش و امکانات ورزشی کارگران قدردانی نمایم.
وی همچنین یازده اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر را به جامعه کارگری و کارفرمایی استان تبریک گفت و افزود: 70 درصد جمعیت استان اصفهان کارگری است و این درحالی است که 50 درصد از جمعیت کل کشور را قشر شریف کارگر تشکیل داده اند که این امر مایه افتخار این استان است.
نیرومند با ارائه گزارشی از فعالیت های ورزش کارگری در استان اصفهان اعلام کرد: سال96 در مجموع 396 خانم و آقا از کارگران استان را در 26 رشته ورزشی به مسابقات ملی و بین المللی از جمله مسابقات جهانی لتونی اعزام کردیم.
وی افزود: در مسابقات ملی که با حضور 63 هزار نفر در سطح کشور برگزارشده این افراد توانسته اند 108 مدال را در مقام های برتر ازآن خود کنند.
نیرومند در ادامه گفت: برنامه هیأت ورزشی استان اصفهان در سال 97 پرداختن به ورزش و نرمش درمحل کار است تا برای تقویت روحیه و سلامت کارگری انجام شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به تاریخچه ساخت مجموعه ورزشی کارگران چهارباغ گفت: این مجموعه قبل از تاسیس اداره ورزش کارگری در کشور ساخته شده که این امر نشان دهنده روحیه ورزشی مردم اصفهان و همچنین حضور پر رنگ کارگران در عرصه های ورزشی است .
وی همچنین به تأسیس مجموعه ورزشی شماره 2 کارگران در شمال اصفهان در سال 72 اشاره کرد و گفت :این مرکز با وسعت 13 هکتار احداث شده است و در شهر بهارستان نیز در سال 91یکی دیگر از این مجموعه های ورزشی به بهره برداری رسید.
نیرومند اظهارداشت: برخی از مجموعه های ورزشی ساخته شده در شهرستان ها به صورت مفید و کامل مورد استفاده قرار نگرفته و علی رقم هزینه بالای نگهداری این مجموعه ها ، حتی یک تیم ورزشی هم از این مجموعه ها استفاده نمی کند.
وی با بیان این مطلب از سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور خواستار شد: امکان تهاطر این مجموعه ها و استفاده در سایر مکان هایی که نیاز است، ایجاد شود.
وی همچنین از همه افرادی که در عرصه ورزش کارگری تلاش می کنند به ویژه دکتر جواد رمضی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور، نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی، مدیران دولتی و بخش خصوصی که حامیان ورزش کارگری هستند قدردانی کرد.
ایمن مراسم با حضور بیش از 100 نفر از ورزشکاران کارگر برگزار و از مدال آوران مسابقات بین المللی کارگران و مسابقات کشوری کارگران با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید