اخبار

سرپرست فدراسیون ورزش کارگری: اصفهان در ورزش کارگری نسبت به کل کشور پیشتاز است/ 30 درصد از ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی کارگران سال 97 اصفهانی هستند.

سرپرست فدراسیون ورزش کارگری: اصفهان در ورزش کارگری نسبت به کل کشور پیشتاز است/ 30 درصد از ورزشکاران اعزامی به  مسابقات جهانی کارگران سال 97 اصفهانی هستند.
سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور در مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور استان اصفهان در مسابقات قهرمانی کارگران کشور سال 96 گفت: استان اصفهان در ورزش کارگری نسبت به کل کشور پیشتاز است.
دکتر جواد رمضی در این همایش که روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران چهارباغ برگزار شد گفت: من به همه ورزشکاران اصفهانی که توانسته اند در عرصه های ملی و بین المللی افتخار آفرینی کنند خدا قوت می گویم.
وی ضمن تبریک عید نیمه شعبان و روز جهانی کارگر گفت: بر اساس گزارش های موجود استان اصفهان 120 رویداد ورزش کارگری در سال 96 رقم زده اند این درحالی است که ما توانسته ایم در طول این سال 50 رویداد داشته ایم که این امر نشان دهنده قابلیت های اصفهان در ورزش کارگری است.
رمضی همچنین گفت: این استان در سال 97 نیز شروع مقتدرانه ای داشته و میزبانی 14 رقابت ورزش کشوری را پذیرفته است .
وی با اشاره به فعالیت مستمر انجمن های ورزش کارگری استان اصفهان در عرصه های بین المللی گفت: 30 درصد از ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی اصفهانی هستند که این امر نوید دهنده آینده ی خوب اصفهان در ورزش کارگری است.
سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور با اشاره به تاریخچه تشکیل اداره ورزش کارگری و اقدامات انجام شده از آن زمان تا کنون اظهار داشت: دانستن تاریخچه فعالیت های انجام شده به ما کمک می کند تا نسبت به اتقافات بزرگی که رخ داده آگاهی پیدا کنیم در حال حاضر نیز نهضت وسیعی را در ورزش کارگری سراسر کشور شاهد هستیم.
رمضی از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و همچنین رئیس اداره ورزش کارگری استان اصفهان که گام های بزرگی را برای رشد ورزش کارگری در استان اصفهان برداشته اند قدردانی کرد.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید