اخبار

کارگران نمونه آران و بیدگل تجلیل شدند

کارگران نمونه آران و بیدگل تجلیل شدند
به گزارش روابط عمومی همایش بزرگ تجلیل از کارگران نمونه آران و بیدگل با حضور مسئولان شهرستان و کارفرمایان شهرک‌های صنعتی در تالار قصر سلیمان آران و بیدگل برگزار شد.
در این مراسم رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی به نقش بزرگ و پر رنگ کارگران در اقتصاد جامعه اشاره کرد وگفت: بدون شک کارگران محور اصلی کار و فعالیت در جامعه هستند که باید تلاش کنیم قدر این عزیزان را بدانیم تا در حفظ استقلال کشور با مشکل مواجه نشویم.
جواد صدیقیان افزود: کارگران درصد بالایی از جامعه انسانی جامعه ما را تشکیل داده‌اند و رفاه این عزیزان در واقع تأمین امنیت اجتماعی و روانی بخش عظیمی از اجتماع است و باید به مشکلات و دغدغه‌های آن‌ها توجه شود تا بهتر به فعالیت بپردازند.
وی تصریح کرد: بدون شک کارگران هم در جبهه تولید و کار به دنبال استقلال و امنیت اقتصادی کشور هستند و توجه به تولید به خصوص در حوزه کالای داخلی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
در این مراسم از محمد جواد نصیری کارگر نمونه قرآنی رتبه اول حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم، مریم السادات رضوی نماینده گروه کار نمونه دامداری سلیمی ابیانه که برگزیده استانی نیز بوده اند، تجلیل و قدردانی شد. همچنین از کارگران و صاحبان صنایع توسط رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان، فرماندار و بخشدار مرکزی آران و بیدگل تجلیل شد.
همچنین در این مراسم  از 22 نفر از کارگران شرکت های تولیدی، خدماتی و کارگران شهرداری تجلیل شد.
شهرستان آران و بیدگل با ۸۵۰ واحد صنعتی و فعالیت ۱۷ هزار و ۲۰۰ کارگر بیمه شده اصلی در این واحدهای صنعتی، از جمله مناطق مهم صنعتی استان اصفهان در شمالی ترین نقطه این استان واقع شده است.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید