اخبار

برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با محوریت موضوع اشتغال

برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی استان اصفهان با محوریت  موضوع اشتغال
به گزارش روابط عمومی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با محوریت موضوع اشتغال برگزار شد.
محسن نیرومند در این جلسه با اشاره به برنامه های اشتغال پیش بینی شده توسط وزارت متبوع گفت: در سال گذشته طرح های اشتغال در قالب های اشتغال فراگیر، مشاغل خانگی، اجرای طرح کارورزی و اشتغال روستایی به منظور توانمند سازی نیروی انسانی و سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال ارائه و در حال اجرایی شدن است.
وی در خصوص وضعیت استان دراجرایی شدن طرح های مذکور بر اساس سامانه های اشتغال توضیح داد: کلیه رؤسای اداری باید مغایرت بین سامانه های آماری ستاد و کمیته های شهرستانی را استخراج کنند و نسبت به رفع آن اقدام لازم را انجام دهند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه اولویت اول کشور حل مسأله اشتغال است افزود: مقام عالی وزارت درآخرین جلسه ویدیو کنفرانس بر سرمایه گذاری توان و انرژی همه ادارات در حوزه اشتغال تأکید کرد.
نیرومند با بیان اینکه مرحله دوم تسهیلات اشتغال روستایی به زودی ابلاغ خواهد شد گفت: نسبت به معرفی و اطلاع رسانی کامل تسهیلات اشتغال روستایی به عموم مردم اقدامات لازم را انجام دهید تا افرادی که امکان دریافت این تسهیلات را دارند بهره مند شوند.
وی تصریح کرد: در صورتی که شهرستانی امکان جذب اعتبارات ابلاغی در طرح های اشتغال را ندارد با هماهنگی فرماندار این موضوع را به کمیته استانی اعلام نموده تا از تسهیلات در مناطقی که ظرفیت لازم را دارد استفاده شود.
در این جلسه سید کمال الدین میرهادی؛ مدیر اشتغال و سرمایه گذاری این اداره کل نیز به تبین عملکرد هر شهرستان در تحقق طرح های مذکور پرداخت و با تعامل روسای شهرستانها عوامل عدم تحقق صد درصدی طرح ها در هرشهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
این جلسه با حضورمدیرکل معاونین و روسای ستادی و شهرستانی شاغل در مجموعه ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید