اخبار

برگزاری کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خور وبیابانک با حضور معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی

برگزاری کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خور وبیابانک با حضور معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه شورای عالی اشتغال شهرستان خوروبیابانک با حضور معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی و هیأت همراه برگزار شد.

در این جلسه عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور وبیانک در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم رونق اشتغال پایدار به معرفی عرصه های دارای قابلیت سرمایه گذاری شهرستان از جمله عرصه معادن و گردشگری پرداخت واز کارخانه پتاس به عنوان نماد رشد شهرستان خور وبیابانک یاد کرد.

عباس بلانیان فرماندار شهرستان خور و بیابانک نیز ضمن بیان موقعیت استراتژیک شهرستان و لزوم ممانعت از جمعیت گریزی شهرستان در خصوص تنگناها و پتانسیل های جذب سرمایه و رونق اشتغال توضیح داد.

در ادامه جلسه که همراه با پرسش و پاسخ فعالین صنایع و مدیران اقامتگاهای بومگردی و صنایع روستایی بود مدیران ارشد کشوری و استانی جهت بهبود وضعیت اشتغال و تسریع در روند جذب سرمایه و اعطای تسهیلات جهت رونق بازار کسب و کار راهکار هایی را ارایه نمودند

اختصاص تسهیلات قرض الحسنه و تسهیل در پرداخت  تسهیلات طرح های روستایی، فراگیر، ارتقای باجه صندوق کارآفرینی امید شهرستان به شعبه با تأمین نیرو وامکانات لازم ، ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی، اختصاص زمین، امکانات و تجهیزات به  نمایندگی تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان از مهمترین مصوبات این جلسه بوده است.

این جلسه با حضور دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال کشور ، دکتر پاک سرشت رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، دکتر مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون کشور و دکتر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور و جمعی از مدیران استانی در محل سالن اجلاس پیامبر اعظم فرمانداری شهرستان خور و بیابانک برگزار شد .

در پایان مدیران ارشد کشوری و استانی به همراه نماینده محترم شهرستان و فرماندار محترم و جمعی از اعضای شورای تامین و اداری شهرستان از مجتمع تولید و فرآوری مواد معدنی پتاس بازدید کردند .

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید