اخبار

بیانیه روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به مناسبت سوم خرداد بیانیه

بیانیه روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به مناسبت سوم خرداد بیانیه
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به مناسبت سوم خرداد بیانیه صادر کرد متن بیانیه به شرح زیر است:

 ... و بار دیگر: سوم خرداد؛سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر در بزرگترین و به یاد ماندنی­ ترین عملیات افتخار آمیز دوران دفاع مقدس

*

مبارک باد این پیروزی، این ظفر و این همه مقاومت و ایثار

گرامی باد یاد و خاطره شهیدان و گرامی باد یاد و خاطره امام شهیدان

گرامی باد جان فشانی ها و از خود گذشتن جوانان پاک و غیور این مرز و بوم که خون خویش را در رگ­های تاریخ ایران جاری ساختند. اجساد مطهرشان نقش بر زمین شد و ارواح طیبه شان طایر در عرش تا صدامیان و حرامیان، دیگر بر طبل تو خالی خود نکوبیده و به هیمنه پوشالی خود نبالند.

*

غرور و مباهات به پدران و مادران چنین فرزندان رشید سپاهی و ارتشی که عِرض و اَرض مام وطن را پاس داشتند تا برگ زرین  و قله رفیعی چونان آزاد سازی خونین شهر، چشم نواز و امید بخش دوستان و رعب افکن و عبرت آموز بدخواهان باشد و آن چنان که پیر جماران به درستی گفت:" فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش های اسلامی است، خرمشهر،  شهر لاله­ های خونین است. خرمشهر را خدا آزاد کرد" والحق که این تعبیر همان آیه نورانی است: «تو تیر نمی­اندازی بلکه خداست که تیر می­اندازد» و به راستی که فتح خرمشهر غلبه خون بود بر شمشیر و غلبه حق بود بر باطل و نماد و نمود کلام حق که "مستضعفین، وارثان زمین­ اند"»

***

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر را به عموم ملت ایران و همشهریان عزیز به ویژه جامعه هدف و کارگران، کارفرمایان، کارآفرینان و تعاونگران زحمتکش تبریک عرض نموده، همگان را دعوت به پاس داشتن ارزش های ماندگار دفاع مقدس از طریق اتحاد، همبستگی و مشارکت همه جانبه در سنگرهای جهاد کنونی همچون کار و تلاش و تولید در عرصه صنعت و اقتصاد می­نماید.

۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید