اخبار

برگزاری اولین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

برگزاری اولین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان
اولین جلسه ستاد اقامه نماز، شورای امر به معروف و نهی ازمنکر و کمیته عفاف و حجاب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و قائم مقام ستاد امر به معروف ونهی از منکرادارات استان و سایر اعضای جلسه برگزار شد.
محسن نیرومند مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه گفت: تشکیل این جلسات در دو بعد تکلیفی و تعهدی است که بخش تکلیفی آن به صورت اداری انجام می شود ولی هریک از اعضای جلسه برای برگزاری باشکوه نماز جماعت و سایر برنامه های فرهنگی و مذهبی در سیستم متعهدانه اقدام می کنند.
وی با بیان اینکه ما به دنبال جلب مشارکت حداکثری کارکنان در نماز جماعت و برنامه های آموزشی هستیم افزود: امیدواریم در سال جاری برنامه های موثر تری را برای آموزش همکاران در تحکیم بنیان خانواده و آموزش های احکامی و مذهبی اجرا کنیم.
در ادامه جلسه حجت السلام والمسمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن قدردانی از تشکیل این جلسه به تبیین برنامه های این ستاد با محوریت نفوذ در بین مردم در سال جاری پرداخت.
وی با بیان اینکه موضوع اجلاس سراسری نماز کشور "شیوه های دعوت به نماز" تعیین شده است افزود: نشست مشترک ائمه جماعات واحدهای اقتصادی استان را نیز با همکاری این اداره کل می توان پیرامون همین موضوع برگزار کرد.
همچنین در ادامه سایر اعضای جلسه در فعالیت شورای امر به معروف و نهی از منکر، ترویج برنامه های ابلاغی ستاد اقامه نماز و
برنامه های کمیته عفاف وحجاب در سال 97 و پیشبرد اهداف و اجرایی نمودن آن به ارائه پیشنهادات خود پرداختند
۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید