اخبار

افتخار آفرینی کاروان ورزشی استان اصفهان در مسابقات کمپانی های جهان

افتخار آفرینی کاروان ورزشی استان اصفهان در مسابقات کمپانی های جهان
به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان، کاروان ورزشی اصفهان در مسابقات کمپانی های جهان در شهر لابول فرانسه توانست 4 مدال طلا و 2 مدال برنزکسب کنند.
بر اساس این گزارش کاروان ورزشی استان اصفهان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات جهانی تا روز پایانی این بازی ها 4 مدال طلا در رشته های فوتسال، دو و میدانی 1500 و 800 متر زنان توسط سرکار خانم نصر آبادی و مقام انفرادی تنیس روی میز زنان توسط سرکار خانم منصوره رضایی باد افشانی و 2مدال های ارزشمند تیمی برنز رشته های والیبال مردان و تنیس روی میز زنان را کسب کرد.
اعضای تیم والیبال کاروان ورزشی استان اصفهان در اعزام به دومین دوره مسابقات ورزشی کمپانی های جهان به مدیریت مجتبی داوری دولت آبادی و سرپرست تیم عبد ا... شاطری و بازیکنان مسعود صفیری، اسماعیل رفیعی کرکوندی، محمد بهرامی کرکوندی، فرج الله باقری، صادق حدادی باباشیخعلی، غلامحسین یزدانی کچویی، مجتبی تیموری، بهنام خدادادی چمگردانی، افشین شهری و مصطفی سلگی در این مسابقات شرکت کردند.
همچنین فاطمه نصری نصر آبادی عضو تیم دو و میدانی و طوبی وفاپور ، منصوره باد افشانی در رشته تنیس روی میز به مربی گری سوده شیران نیز در این مسابقات شرکت کردند.
تیم فوتسال اصفهان نیز با حضور احمد آقا حسینی به عنوان کمک مربی و مهدی انتظاری، هادی حاتمی قلعه رشیدی، مجتبی قنبری کیهانی، داوود سبحانی، مهرداد سلحشوری، محمد اسماعیل زاده درچه، مسعود قنبر پور دمایی، بهنام اورنگی، رسول خدادای یاوائی، محسن یاوری خولنجانی ،در کاروان اعزامی به این مسابقات بوده اند.
لازم به ذکر است کاروان ایران با صد ورزشکار در ۸ رشته ورزشی و در دوبخش بانوان و آقایان برای نخستین بار عازم بازی های جهانی شرکت ها شد و بانوان در دو رشته تنیس روی میز و دو ومیدانی و مردان در ۶ رشته فوتسال، والیبال سالنی و ساحلی، دوومیدانی و تنیس روی میز در این دوره از مسابقات شرکت کردند.
۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید