اخبار

دعوت از فرزندان تعاونگران اصفهانی برای مشارکت درمسابقه نقاشی با موضوع تعاون و کارگروهی

دعوت از فرزندان تعاونگران  اصفهانی برای مشارکت درمسابقه نقاشی با موضوع تعاون و کارگروهی
مدیر کل تعاون، کار ور رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن اعلام برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع تعاون و کار گروهی در سطح کشور، از فرزندان تعاونگران دعوت کرد در این مسابقه شرکت نمایند.
محسن نیرومند در خصوص برگزاری این مسابقه توضیح داد: شورای هنری دبیرخانه سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر در نظر دارد یک مسابقه نقاشی با موضوع تعاون و کارگروهی را در محورهای مختلف برای گروه سنی کودک و نوجوان تا 15 سال برگزار نماید.
نیرومند ادامه داد: به منظور توسعه فرهنگ تعاون و کارگروهی، این مسابقه ویژه فرزندان تعاونگران و فرزندان همکاران واحدهای ستادی وزارتخانه، ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها و فرزندان اعضای تعاونی هاست.
این مقام مسئول افزود: محورهای موضوعی این مسابقه شامل بازی های گروهی ، تولید و خدمات جمعی و مشارکت جمعی در حفاظت از محیط زیست و سایر موضوعات مهم تعاون،کسب وکارهای تعاونی،کارهای جمعی،اقدامات گروهی و تیم های کاری و تحصیلی و سایر مفاهیم مرتبط با تعاون می باشد.
وی همچنین گفت: آثار تهیه شده می بایست در قطع 3A یا4A تهیه شده و کلیه آثار نقاشی، سیاه قلم، مداد رنگی، مداد شمعی، آبرنگ، پاستل و گواش پذیرفته می شوند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در خصوص مهلت ارسال آثار گفت: شرکت کنندگان از بیستم تیرماه تا پایان مرداد ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال نمایند و پس از بررسی آثار ارسالی در شورای هنری جشنواره، اسامی برگزیدگان در روز سیزدهم شهریورماه 97 اعلام و جوایز نفیسی به نقاشان کودک و نوجوان تقدیم خواهد شد.
نیرومند با بیان اینکه ذکر مشخصات دقیق به همراه درج آدرس، شماره تماس فرستنده به همراه کپی کارت ملی الزامی می باشد؛ متذکر شد : علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس تهران- خیابان سلیمان خاطر-پلاک 73 – واحد یک - شرکت تعاونی هفت تا - کد پستی1579733415 ارسال نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 02188520077-02186732248 تماس حاصل نمایند .
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید