اخبار

رتبه نخست ارزیابی عملکرد سال 96 استان اصفهان به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کاشان رسید

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان در بین 24 اداره و نمایندگی شهرستانهای استان اصفهان برای دومین سال متوالی موفق شد رتبه نخست در فرایند ارزیابی عملکرد سال 96 را به خود اختصاص دهد.
حسن رمضانی معاون مدیر کل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان اظهار داشت: اداره کاشان برای دومین سال پیاپی و بر اساس فرايند بازدیدهای ادواری اداره ارزیابی عملکرد اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان اصفهان با کسب نمره 95.75موفق به کسب رتبه اول در بین 27 اداره و نمایندگی فعال در سطح استان شد.
رمضانی تداوم و پایداری پیشرو بودن اداره. تعاون کار کاشان را ناشی از همدلی و همکاری کلیه همکاران در سطوح مختلف اعم از تیم کارشناسی ،معاونین و مدیریت اداره دانسته و وجود برنامه و هدف اساسی این اداره در ارتقا دانش و بینش پرسنل و مخاطبین را در این مسیر موفقیت دانست.
وی ادامه داد: موفقیت طی دو سال پیاپی نشانه حاکمیت و جاری و ساری بودن تعهد و تخصص در میان پرسنل زحمتکش این اداره میباشد ک نباید این مهم مغفول بماند.
معاون مدیر کل و رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان، کسب رتبه های قرآنی کشور، برگزاری دوره های تخصصی پیشگیری از آسیب های احتماعی، کاهش مدت رسیدگی به پرونده های شکایات کارگران و کارفرمایان، رشد صدور آرا و احکام توافقی و سازشی، کاهش حوادث ناشی از کار در کاشان، رصد و ارتقا صادرات بخش تعاون و تشکیل تعاونی های متعدد، برگزاری همایش استانی، تقدیر از تعاونی های برتر، تلاش برای جذب حداکثری تسهیلات تخصیصی به شهرستان با هدف ایجاد اشتغال، نظارت بر کارکرد کاریابی های غیردولتی، توجه به تکریم ارباب رجوع و ایجاد میز خدمت و عدم تنش و اختلاف و بهم ریختگی رفتاری در بین کارمندان اداره را تنها بخشی از موارد بررسی شده تیم ارزیابی دانست.
وی با بیان اینکه تیم ارزیاب بدون هرگونه پیش داوری و یا تفکر منطقه ای برای دومین سال متوالی کاشان را بعنوان اداره برتر در سطح استان در میان ٢٤ اداره و نمایندگی معرفی کرده گفت: امیدوارم اداره در تخصیص اعتبارات اداره کل به شهرستان و مزایای تخصیصی به کارمندان و همچنین مسولان شهرستان در تخصیص اعتبارات اداری برای این اداره تلاش کارکنان و کسب رتبه برتر استانی در نظر گرفته شود.
رمضانی همچنین گفت: امیدواریم این مسیر مثبت با همکاری و همدلی همکاران و مسولان شهری و استانی تداوم داشته باشد تا ما در ارایه خدمت به تلاشگران عرصه کار و تولید و تعاون بیش از پیش موفق و سرافراز و سربلند باشیم.
این مقام مسئول تمرکز بر خرد جمعی در مدیریت سازمانی و وجود برنامه، خاصه برنامه های آموزشی و ایجاد انگیزه بین پرسنل و مهمتر از همه لطف الهی را در کسب این نتایج حایز اهمیت برشمرد.
لازم به ذکر است بر اساس بازدید تیم ارزیابی از اداره تعاون، کار کاشان و بررسی عملکرد بخش های مختلف اداره در این خصوص هر بخش موفق به کسب نمرات زیر شد.
١-بخش فرهنگی اجتماعی ١٠٠
٢-بخش اشتغال و کارافرینی ٩٨
٣-بخش تعاون ٩94.2
٤-بخش روابط کار93.27
٥-بخش پشتیبانی ٩١
و میانگین نمرات معادل95.75 منجر به کسب رتبه برتر شهرستان در سطح استانی شد و این در حالی است که کسب رتبه برتر و بالاترین امتیاز برای کاشان در سال ٩٥نیز با نمره ٩٣محقق شده بود اما نکته مهم ارتقا و بهبود شهرستان در بیشتر بخشها ی اداری نسبت به سال قبل آن است .
۴ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید