اخبار

برگزاری جلسه زیر کمیته جامعه ایمن شهر اصفهان در بخش ایمنی محیط کار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان از برگزاری جلسه زیر کمیته جامعه ایمن شهر اصفهان در بخش ایمنی محیط کار خبرداد.

رضا برزوییان با اعلام این خبر گفت: کمیته جامعه ایمن شهر اصفهان به ریاست فرماندار اصفهان به منظور پیوستن شهر اصفهان به جامعه ایمن جهانی و در نهایت کاهش حوادث و ایجاد امنیت برای شهروندان اصفهانی تشکیل شده است.
وی در خصوص ساختار این کمیته توضیح داد: کمیته جامعه ایمنی شهر دارای چندین زیر کمیته است که یکی از آنها زیر کمیته ایمنی در محیط کار بوده و مسئولیت آن با اداره تعاون ، کار و ر فاه اجتماعی شهرستان اصفهان می باشد
برزوییان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های بازرسین کار در واحدهای اقتصادی افزود: جلب توجه کارگران و کارفرمایان به سلامت جسمی و معنوی و پیش بینی های لازم را برای ارتقای ایمینی محیط کار و کاهش حوادث ناشی از کار از اهداف زیر کمیته ایمنی در محیط کار است.
رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان اصفهان ابراز امیدواری کرد: با همکاری، مشارکت و همت اعضا، جامعه ای بی خطر و ایده آل را ایجاد کنیم.
اولین جلسه زیر کمیته ایمنی در محیط کار سال 97 با حضور رئیس اداره تعاون ، كار ورفاه اجتماعی شهرستان اصفهان، رئیس مرکز بهداشت شماره 2 و دبیر کمیته جامعه ایمن شهر اصفهان رئیس بازرسی کار استان اصفهان و نمایندگان دستگاه ها و ارگان های مربوطه در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان برگزار شد.

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید