اخبار

برگزاری جلسه مجمع عمومی مدیران صنایع و کارگاه های شهرستان آران و بیدگل

رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: جلسه مجمع عمومی مدیران صنایع و کارگاه های شهرستان آران و بیدگل به منظور تعیین نمایندگان خود در هیات حل اختلاف اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.
جواد صدیقیان با اعلام این خبر توضیح داد: برای تشکیل هیات حل اختلاف شهرستان آران و بیدگل جلسه مجمع عمومی مدیران صنایع و کارگاه های این شهرستان برگزار و نمایندگان خود در هیات حل اختلاف را معرفی کردند.
وی در خصوص نحوه برگزاری جلسه توضیح داد: در ابتدای جلسه گزارشی مختصر از فرآیند تشکیل هیات حل اختلاف ارائه شد، سپس کاندیدهای واجد شرایط نسبت به معرفی خود در مجمع اقدام و رأی گیری انجام پذیرفت .
رئییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: پس از پایان رأی گیری و شمارش آراء از تعداد47رای ماخوذه به ترتیب اکثریت آرای نسبی محمد کفاش ، حمیدرضا انصاری و امیرحسین بانوئی به عنوان نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان انتخاب شدند .
این جلسه با حضور 47 نفر از مدیران و نمایندگان واجد شرایط شهرستان در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان برگزارگردید .
شایان ذکر است هیات حل اختلاف یکی از نیازمندیهای اساسی جامعه کار و تولید شهرستان بوده که پس از سیر مراحل قانونی جلسات مربوطه به منظور رسیدگی به اعتراضات آراء هیات بدوی در شهرستان آران و بیدگل تشکیل خواهد گردید.
 
 
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید