اخبار

برگزاری جلسه ویژه مشوق های بیمه ای کارفرمایی در شهرستان نجف آباد

برگزاری جلسه ویژه مشوق های بیمه ای کارفرمایی در شهرستان نجف آباد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد اعلام کرد: جلسه بررسی گردش کار انجام مشوق های بیمه کارفرمایی با حضور نمایندگان سازمان تامین اجتماعی شهرستان، مدیران کاریابی و مشاوره شغلی بخش خصوصی در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

محمد مغزی در خصوص اجرای این طرح توضیح داد: در سال «حمایت از کالای ایرانی» با هدف تحرک‌بخشی به بازار کار کشور، حمایت از کارفرمایان و کارآفرینان و ایجاد اشتغال از طریق ترغیب و تشویق کارفرمایان کارگاه‌های تولیدی و خدماتی به استفاده از نیروی کار جدید، «طرح مشوق‌های بیمه‌ای سهم کارفرما»، در سازمان تامین‌اجتماعی به اجرا گذاشته شده است.

وی افزود: طرح مشوق های بیمه ای کارفرمایان بنا به مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی درخصوص "بسته های رونق تولید واشتغال" و مصوبه شورای عالی اشتغال درخصوص "دستورالعمل اجرایی طرح مشوق های بیمه کارفرمایی" تدوین شده است.

 مغزی همچنین اعلام کرد:  واحدهای اقتصادی حائز شرایط با مراجعه به اداره شهرستان نجف آباد و تکمیل فرم شماره یک مشوق های بیمه ای کار فرمائی  می توانند از تسهیلات حمایتی آن بهره مند شوند.

در ادامه این جلسه شرایط کارگاه‌های مشمول طرح برخورداری از مشوق‌های بیمه‌ای سهم کارفرما وهمچنین شرایط نیروی کار جدید برای استخدام در کارگاه‌های مشمول طرح تبیین و تشریح شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید