اخبار

برگزاری جلسه کار گروه اشتغال شهرستان چادگان با حضور معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی کشور

رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان چادگان از برگزاری جلسه کار گروه اشتغال شهرستان چادگان با حضور معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی کشور، فرماندار و سایراعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خبر داد.
در این جلسه علی اصحابی معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید در سخنانی اشتغال روستایی را موجب معکوس نمودن روند مهاجرت ساکنان روستا دانست که باعث حفظ پتانسیل تولید محصولات روستایی و تقویت اشتغال در کشور خواهد شد.
وی همچنین از اعطای دو مجوز تسهیلات مشارکتی بوم گردی و گردشگری هر کدام به ارزش یک و نیم میلیارد تومان خبر داد.
سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان نیز ضمن تقدیر از فعالیت های صندوق کارآفرینی امید در شهرستان چادگان، ابراز امیدواری کرد: حمایت های صندوق کارآفرینی امید، به ایجاد فرصت های شغلی پایدار و حل مشکل اشتغال در مناطق روستایی منجر شود.
علی اکبر میرزایی رئییس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان چادگان و دبیر کارگروه اشتغال شهرستان گزارش عملکرد کارگروه در حوزه ی تسهیلات را ارائه نمود.
وی همچنین گفت: متقاضیان با ارائه طرح توجیحی، فنی و اقتصادی این آمادگی وجود دارد تا از ظرفیت های شهرستان استفاده گردد.
پس از پایان جلسه علی اصحابی همراه با مسئولین شهرستان ضمن بازدید میدانی از کارخانه در حال احداث لبنیات واقع در شهرک صنعتی با پیشرفت بیش از 92 درصد در جهت حل مشکل تسهیلات و مدت بازپرداخت آن قول مساعد داد.
سپس مهندس اصحابی ضمن بازدید میدانی از کارخانه در حال احداث لبنیات واقع در شهرک صنعتی با پیشرفت بیش از 92 درصد ، بازدید و در جهت حل مشکل تسهیلات و مدت بازپرداخت آن تصمیماتی اتخاذ گردید. لازم به ذکر است طی این بازدید ، دستگاه های خریداری شده توسط تکنسین شرکت مربوطه با تست کلیه موارد کارشناسی همراه بود
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید