اخبار

امضای تفاهم نامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کمیته امداد امام خمینی در زمینه ارائه خدمات آموزشی

امضای  تفاهم نامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کمیته امداد امام خمینی در زمینه ارائه خدمات آموزشی
رئیس گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار از امضای تفاهمنامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کمیته امداد امام خمینی در زمینه ارائه خدمات آموزشی خبر داد.
بهاره ملک پور با اعلام این خبر توضیح داد: ، در راستای بسترسازی اجرای آیین نامه به کارگیری مسئولین ایمنی درکارگاه ها برای جذب واشتغال دانش آموختگان رشته های فنی- مهندسی برای فعالیت در سمت مسئول ایمنی این تفاهم نامه امضا شد.
وی با بیان اینکه امکان عقد این تفاهم نامه با پیشنهاد و حمایت مدیر روابط کار استان، فراهم شده است افزود: بنابراین تفاهم نامه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان که مدرک دانش آموختگی رشته های فنی مهندسی را دارا باشند،از سوی کمیته امداد به گروه تحقیقات وتعلیمات حفاظت فنی استان معرفی می شوند تا با حضور در دوره های آموزشی ایمنی عمومی40 ساعته وتخصصی شناسایی خطر وارزیابی ریسک16 ساعته شرایط اولیه احراز سمت مسئول ایمنی را کسب نمایند.
رئیس گروه تحقیقات وتعلیمات حفاظت فنی استان در خصوص مدت زمان این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه برای مدت 5 ماه از ابتدای شهریور 97 تا پایان دی ماه امضاء شده که اولین دوره از آموزش ها در مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
ملک پور با اشاره به لزوم توجه به بسته های تشویقی کمیته امداد برای اشتغال و خودکفایی مددجویان و به کارگیری آنها در بنگاه های اقتصادی ابراز امیداواری کرد: با همکاری کانون انجمن های صنفی کارفرمایان استان این طرح موفق و موثر در ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی مددجو خواهد بود.
این تفاهم نامه سه جانبه بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان،کمیته امداد امام خمینی(ره) وکانون انجمن های صنفی کارفرمایان استان اصفهان در راستای اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد.
۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید