اخبار

پس از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور کارگران اصفهانی قهرمان جودوی کشور شدند

تیم جودوی کارگران اصفهان مقام قهرمانی کشور در مسابقات کارگری را از آن خود کرد
تیم جودوی کارگری استان اصفهان که در رقابت‌های قهرمانی کشور کارگران که از صبح روز گذشته آغاز شده بود، در پایان توانست مقام قهرمانی را به دست بیاورد.
در این رقابت‌ها که با حضور 24 استان از سراسر کشور در استان اصفهان و با حمایت فدراسیون ورزش‌های کارگری و توسط انجمن جودو کارگران کشور برگزار می‌شد، در پایان تیم اصفهان الف با 1 طلا 2 نقره و 2 برنز به مقام قهرمانی رسید، تیم زنجان با یک طلا و یک نقره به نایب قهرمانی رسید و تیم آذربایجان شرقی با یک مدال طلا و یک مدال برنز به مقام سوم رسید.
در بخش انفرادی نیز در وزن منهای 60 کیلوگرم حمیدرضا پاپی از اصفهان اول شد، محمد نبی‌پور از همدان نایب قهرمان شد، مجتبی عباسیان از آذربایجان شرقی و رضا حاتمی از اصفهان به مقام سوم رسیدند.
در وزن منهای 66 کیلوگرم محمد عباس‌نژاد از لرستان قهرمان شد و عباس رستمی از البرز به مقام نایب قهرمانی رسید، مهرداد رضایی از اصفهان ب و کیوان بهرامی از خوزستان به مقام سوم مشترک رسیدند.
در وزن منهای 73 کیلوگرم مسعود خان احمدلو از زنجان قهرمان شد، محمدرضا بخشش از اصفهان نایب قهرمان شد و عباس حسین‌زاده از خراسان شمالی و مهرداد رضایی مشترکا در جایگاه سوم ایستادند، در وزن منهای 81 کیلوگرم آرش آقایی از آذربایجان شرقی اول، مهدی خان احمدلو از زنجان دوم و امید توکلی از اصفهان الف و حسن رسول‌زاده از اردبیل مشترکا به مقام سوم رسیدند.
در وزن منهای 90 کیلوگرم سعید مرادی از قزوین قهرمان شد و ایمان نیک اقبال از اصفهان به نایب قهرمانی رسید، فیروز اسدی از البرز و پرویز ولی‌زاده از خراسان شمالی به مقام سوم دست یافتند، در وزن منهای 100 کیلوگرم حمیدرضا سجادی‌فر از اصفهان به مقام قهرمانی رسید، حامد رشیدی از خراسان شمالی نایب قهرمان شد، کامبیز کوتی از کرمانشاه و محسن رضایی از تهران هم به مقام سوم رسیدند و در وزن بعلاوه 100 کیلوگرم محمد جمالی از تهران به مقام اول رسید و محسن هادئی نایب قهرمان شد، سجاد زینلی از اصفهان و داوود صالحی از مرکزی به مقام سوم دست یافتند.
نفرات اول تا سوم مشترک این رقابت‌ها جهت حضور در مسابقات جهانی کارگران به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید