اخبار

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان: ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی نیروی کار مهمترین هدف این مدیریت است.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان: ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی نیروی کار مهمترین هدف این مدیریت است.
سر پرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست با روسا و کارشناسان فرهنگی و اجتماعی ادارات در سطح استان که با حضور مدیرکل آسیب های اجتماعی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی برگزار شد؛ عنوان کرد: ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی نیروی کار مهمترین هدف این مدیریت است.

منصوره سلیمانزاده در این جلسه با اشاره به اهمیت اجرای درست برنامه های اجتماعی عنوان کرد: ارتقای فرهنگ کار، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، توسعه فرهنگ خلاقیت و نو آوری و کار گروهی ، سلامت نیروی کار، افزایش خانه های بهداشت کارگری مهمترین برنامه های عملیاتی این حوزه است که ضرورت اجرایی دارد.
وی ادامه داد: ما برای تعامل و همکاری بیشتر با سایر دستگاه های ذی ربط و مشارکت مؤثر در جلسات و کارگروه های مربوط به مسائل اجتماعی در راستای شناخت و حل این قبیل از مسائل جامعه در تلاش هستیم.
این مقام مسئول با اشاره به مفاد فصل 8 قانون کار و برنامه ششم توسعه اظهار داشت: علاوه بر استناد به قانون و برنامه ششم ،
ارائه خدمات به جامعه کارگری و تلاش برای حل مسائل اجتماعی موجب ارتقای شاخص های مثبت کل جامعه خواهد شد و نتایج آن برای همه اقشار مفید و ارزشمند خواهد بود.
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اتماعی استان اصفهان ضمن قدر دانی از تلاش کارشناسان فرهنگی و اجتماعی در ادارات تعاون، کارورفاه اجتماعی خاظر نشان کرد: علاقه مند بودن به مسایل اجتماعی، قدرت پردازش مسایل اجتماعی، پیگیری در اجرای برنامه های عملیاتی و اطلاع رسانی برنامه ها به کارگاه ها و واحدهای اقتصادی و همچنین بررسی و شناخت نیاز های رفاهی در واحدهای اقتصادی از ویژگی های لازم برای یک کارشناس فرهنگی و اجتماعی موفق است.
سلیمانزاده با اشاره به وضعیت کنونی جامعه واهمیت پیشگیری از رشد آسیب های اجتماعی از کارشناسان این حوزه در سراسر استان خواستار شد: برنامه ریزی برای شناسایی مسائل و مشکلات اجتماعی در راستای بهبود شاخص های فرهنگی و اجتماعی و نظارت بر واحد های اقتصادی و کارگاها برای اجرای قوانین و مقررات رفاهی حمایتی از کارگران را در به صورت ویژه دنبال کنند.
این جلسه با حضور مهندس احمدرضا پرنده مدیرکل آسیب های اجتماعی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی، محسن نیرومند مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و روسا و کارشناسان فرهنگی ادارات تعاون، کارو رفاه اجتماعی سراسر استان برگزار شد.

۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید