اخبار

آغاز ثبت نام سی امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه اصفهان

آغاز ثبت نام سی امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه اصفهان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان از آغاز ثبت نام سی امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان خبر داد.
محسن نیرومند با اعلام این خبر گفت: هرساله به منظور شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین اشاعه فرهنگ استفاده از فکر جمعی،‌ این جشنواره درسه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دوسطح ملی و استانی برگزار می شود.
وی افزود:‌ متقاضیان شرکت در این رقابت می توانند از پنجم آبان ماه لغایت پنجم آذرماه با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
نیرومند با بیان اینکه منتخبین استانی پس از داوری و مشخص شدن به وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی برای رقابت در سطح ملی معرفی می شوند اظهار داشت: لازم است متقاضیان به کلیه سوالات مندرج در پرسشنامه با نهایت دقت پاسخ داده و مستندات مورد نظر را در سامانه پیوست کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: امیدوارم با افزایش کمی و کیفی نرخ مشارکت گروه های هدف و در رقابتی منصفانه، الگو های جامعه بزرگ کار، تولید و تعاون اصفهان به مردم معرفی شوند و از ظرفیت آن ها بیش از پیش استفاده گردد.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید