اخبار

برگزاری دوره های آموزش تخصصی روابط کار ویژه مدیران شرکت های خدماتی اصفهان

برگزاری دوره های آموزش تخصصی روابط کار ویژه مدیران شرکت های خدماتی اصفهان
مدیر روابط کار اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری 4 دوره تخصصی روابط کار ویژه مدیران عامل و احدهای اقتصادی خبر داد.
سیف ا... علیخانی با اعلام این خبر توضیح داد: محور این دوره های آموزشی ایمنی عمومی وقوانین کار بوده که سه دوره برای مدیران شرکت های خدماتی و یک دوره برای بازرسان انجمن برگزار شده است.
وی با بیان اینکه آموزش، مقدماتی ترین پله ورود به فعالیت های اقتصادی است اظهار داشت: مدیران برای موفق عمل کردن در شرایط های خاص اجتماعی و اقتصادی باید موضوع آموزش و فرا گیری را به صورت جدی دنبال کنند.
مدیر راوبط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین گفت: وزارتخانه ما نه تنها در مقابل واحدهای اقتصادی نمی ایستد بلکه در این شرایط مشکلات موجود را درک کرده و از آن ها حمایت می کند.
علیخانی تأکید کرد: در مواردی که هر شرکت و یا واحدی اقدام به جعل اسناد دولتی کند وزرات خانه به صورت جدی برخورد خواهد کرد و از این موضوع به راحتی نخواهد گذشت.
وی در خصوص پرداخت حقوق کارگران گفت: به منظور شفاف سازی و بهبود روابط کارگر و کارفرما، لازم است کارفرمایان کلیه پرداختی های خود به کارگران را از طریق واریز های حساب بانکی انجام دهند و از گرفتن تسویه حساب های فاقد پشتوانه مالی خود داری نمایند .
علیخانی در ادامه گفت: سوم آبان ماه نیز دوره آموزشی ویژه روسای ادارات شهرستان و کارشناسان روابط کاراستان با عنوان" آشنایی با قوانین بهبود محیط کسب و کار و رفع موانع تولیدواحدهای مشکل دار" برگزار شد.
این مقام مسئول همچنین از برگزاری دوره های آموزشی تخصصی اعضای مراجع حل اختلاف به مرکزیت شهرستان کاشان ویژه شهرستان های شرق استان اصفهان در دوهفته پایانی آبان ماه خبر داد.
۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید