اخبار

امضای تفاهمنامه بهزیستی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان/ برگزاری کارگاه مشترک آموزشی پیشگیری از اعتیاد و تربیت کادر متخصص

امضای تفاهمنامه بهزیستی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان/ برگزاری کارگاه  مشترک آموزشی پیشگیری از اعتیاد و تربیت کادر متخصص
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از امضای تفاهمنامه مشترک بین اداره کل بهزیستی و اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان خبر داد.
منصوره سلیمانزاده با اعلام این خبر گفت: این تفاهمنامه با محوریت مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید منعقد شده که در این راستا 7 کارگاه آموزشی پیش بینی شده است.
وی افزود: 5 بر اساس این تفاهمنامه کارگاه مشترک آموزشی ا عنوان"پیشگیری از اعتیاد" و 2 کارگاه آموزشی مشترک "پیشگیری از اعتیاد و تربیت کادر متخصص" توسط بهزیستی برای جامعه کارو تولید و تعاون برگزار خواهد شد.
این مقام مسئول همچنین گفت: طبق مفاد این تفاهمنامه شاغلین معتاد مشارکت کننده در طرح ملی کاج، برای استفاده از خدمات روانشناختی و درمانی ، می توانند از بهزیستی استان اصفهان یاری برگ مشاوره و درمان اعتیاد دریافت کنند.
سلیمانزاده ادامه داد: افراد متقاضی یاری برگ، لازم است برای دریافت معرفی نامه کتبی به اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان مراجعه نمایند.
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه تا کنون 3 کارگاه آموزشی در واحدهای اقتصادی گل دارو اصفهان، مجتمع کویر آران و بیدگل و پیشرو دیزل نجف آباد برای بیش از 100 نفر از کارگران کارگران و مدیران منابع انسانی برگزار شده اظهار داشت: کارگران از برنامه های آموزشی اجتماعی به ویژه درحوزه پیشگیری از آسیب هایی مانند اعتیاد بسیار استقبال می کنند که این امر نشان دهنده نیاز واهمیت نقش آموزش برای این قشر از جامعه می باشد.
سلیمانزاده همچنین گفت: در دی ماه سال جاری نیز دو دوره آموزشی تربیت مربی 80 نفره ، ویژه بهبان ها و مسوولین واحدهای خانه بهداشت کارگری استان برگزار خواهد شد. همچنین اقدامات لازم برای برگزاری دو کارگاه آموزشی دیگر در شهرستان های شاهین شهر و فلاورجان نیز در حال نجام است.
شایان ذکر است از ابتدای سال جاری تا کنون 3 تفاهم نامه با فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان، اداره کل بهزیستی استان اصفهان، و پلیس راهدار در راستای ارائه آموزش و خدمات به جامعه کار و تولید و تعاون استان اصفهان منعقد شده است.
۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید