اخبار

آمارنامه سال 1396 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد

آمارنامه سال 1396 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد
مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راستای اهداف و وظایف قانونی خود و عملیاتی کردن بند «11» سیاست‌های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر شفاف‌سازی و به‌هنگام‌سازی آمار و اطلاعات هر ساله آمار و اطلاعات را در زمینه‌های مختلف تعاون، کار و رفاه اجتماعی و... جمع آوری کرده و به منظور رفع نیاز های سیاست‌گذاران، برنامه ریزان، پژوهش‌گران و فعالان آماری " آمار نامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی " را تهیه می کند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان این آمارنامه به عنوان مرجع معتبر، مجموعه ای از جداول آماری با قابلیت سری زمانی، ثبات تولید و مقایسه پذیری جداول آماری ، در زمینه های مرتبط با اهداف و ماموریت های وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی بوده و شامل 10 فصل است .
آمارهای بودجه و منابع انسانی ، جمعیت و نیروی انسانی ، تعاون ، روابط کار و امور فرهنگی اجتماعی ، رفاه اجتماعی ، پولی و مالی ، آمارهای اقتصادی ، آموزش و پژوهش ، کارگاه‌های صنعتی، معدن و کشاورزی و آمارهای بین‌المللی سرفصل های این مجموعه آماری هستند .
گفتنی است نسخه الکترونیکی این مجموعه در پورتال اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در بخش اطلاعیه ها و به آدرس https://isfahan.mcls.gov.ir/fa/downloadserver بارگزاری شده همچنین از طریق وب سایت تخصصی مرکز آمار و اطلاعات به نشانی www.amarkar.ir بخش محصولات-نشریات ادواری-آمارنامه قابل دسترسی بوده و نسخه چاپی آن به زودی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد .
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید