اخبار

براساس اعلام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور :

ثبت نام ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت 15 آبان آغاز می شود

ثبت نام ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت 15 آبان آغاز می شود
پانزدهم آبان سال جاری ثبت نام اینترنتی ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال 1397 آغاز می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به نقل از  فارس ، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: ثبت نام اینترنتی ششمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه های صنایع دستی، فرش و... در سال 1397 از ساعت 8:00 صبح پانزدهم آبان ماه سال جاری آغاز lمی شود و تا ساعت 24:00 بیست و دوم آبان ماه ادامه پیدا می کند . 
رضا باجولوند افزود: ششمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) سال 1397، دوم آذر ماه سال جاری برگزار می شود.
وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های(صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) تصریح کرد: داوطلبان از پانزدهم تا بیست و دوم آبان ماه سال جاری با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir پس از خرید کارت اعتباری می توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام کنند . 
رضا باجولوند گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) باید پس از ثبت نام در آزمون از بیست و هشتم تا سی ام آبان با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir  با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند .
وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمان بندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.
 
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید