اخبار

از سال 96 تا کنون 395 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان اصفهان پرداخت شده است

از سال 96 تا کنون 395 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی  در استان اصفهان پرداخت شده است
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: از سال 1396 تاکنون بالغ بر 395 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در استان اصفهان پرداخت شده است.
سید کمال الدین میرهادی با اعلام این خبر افزود:از سال 1396 تاکنون بالغ بر 5 هزار و 800 فقره مجوز مشاغل خانگی در استان اصفهان صادر شده که از این تعداد حدود 1هزار و 188 مجوز مشاغل خانگی مربوط به افراد پشتیبان خانگی است.
وی خاطر نشان کرد: با استناد به الگوی توسعه مشاغل خانگی و نیز لزوم توجه به شناسایی و الویت طرح های پشتیبان خانگی در استان، تعداد مجوز پشتیبان خانگی صادر شده در سالهای 96 و 97 نسبت به سال های90 تا 95، 552 درصد رشد داشته است.
میرهادی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل مناسب اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری، سازمان صنعت، معدن و تجارت و بانک های عامل بویژه کشاورزی و ملی در استان اظهار داشت: تا کنون افزون بر 25 جلسه ستادی به منظور بررسی و تصویب طرح های متقاضیان پشتیبان خانگی در استان تشکیل شده است.
این مقام مسئول همچنین گفت: کمیته نظارت بر طرح های مشاغل خانگی متشکل از نماینده استانداری، دستگاه های اجرایی و این اداره کل به منظور ارزیابی عملکرد شهرستان ها درطرح الگوی توسعه مشاغل خانگی نسبت به بازدید های میدانی در سطح شهرستان ها اقدام می نمایند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید