اخبار

آخرین اخبار یارانه در خصوص قطع، وصل و اصلاحات اطلاعات خانوار

آخرین اخبار یارانه در خصوص قطع، وصل و اصلاحات اطلاعات خانوار
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان بر اساس آخرین مکاتبه دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در خصوص قطع، وصل و اصلاحات اطلاعات خانواربرای یارانه ها اعلام شد:
افرادی که پس از شناسایی اقتصادی خانوار، یارانه آنان قطع شده است می توانند با مراجعه به سامانه www.yarane10.ir اعتراض خود را ثبت نمایند. بدیهی است نتیجه اعتراض که ممکن است حاوی اطلاعات خصوصی اقتصادی خانواده باشد به صورت محرمانه وامن صرفاً از طریق همان سایت به اطلاع سرپرست خانوار خواهد رسید.
کلیه سرپرستان خانوار که اعتراض خود را در سامانه فوق به ثبت رسانده باشند تماس گرفته خواهد شد و پس از بررسی میدانی و پایش وضعیت خانوار، در صورت لزوم یارانه آن خانوار برقرار خواهد شد.
خانوارهایی که یارانه آنان قبل از اسفند سال 1393 توسط سازمان هدفمند سازی یارانه ها قطع شده است و همچنین خانوارهایی که از ثبت نام مجدد یارانه ها در فروردین سال 1393 جا مانده اند، باید به سازمان هدفمندی یارانه ها  مراجعه کنند.
خانواده هایی که تغییراتی اعم از ازدواج ، طلاق فوت و ولادت تا پایان خرداد ماه 1397 داشته اند ضروریست جهت انجام اصلاحات اطلاعات خانوار به مراکز معرفی شده از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه نمایند.
۱ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید