اخبار

اولین جلسه کارگروه کارگری و کار آفرینی و گرامیداشت حماسه 9 دی شهرستان مبارکه

رئیس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان مبارکه ازبرگزاری اولین جلسه کارگروه کارگری و کار آفرینی و گرامیداشت حماسه 9دی این شهرستان خبر داد.
تقی خاکیانی رئیس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان مبارکه و مسئول کارگروه کارگری و کارآفرینی شهرستان مبارکه در این جلسه ضمن تبیین هدف تشکیل کمیته کارگری و کارآفرینی به تشریح مفاد آیین نامه کمیته کارگری و رسالت آن پرداخت.
وی با اشاره به حماسه 9 دی در سال 88 خواستار تعامل و همکاری مجدانه دستگاه های عضو کارگروه در جهت زمینه سازی و مشارکت فعال جامعه کار و تولید شهرستان در برنامه های دهه فجر شد.
خاکیانی در ادامه گفت: با توجه به تقارن شهادت حضرت فاطمه (س) و ایام سوگواری و دهه فاطمیه ، حفظ شان سوگواری ایام فاطمیه را در جشن های ویژه چهلمین سالگرد گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران باید در نظر گرفته شود .
وی همچنین گفت: برگزاری سخنرانی ها و اجتماعات بصیرت افزایی در واحدهای اقتصادی برای افزایش آگاهی عمومی و به ویژه نسل جوان و ارائه دستاوردهای انقلاب محور برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.
مسئول کارگروه کارگری و کارآفرینی شهرستان مبارکه با اشاره به نام سال به عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: ارائه برنامه های متنوع و ابتکاری در واحد های اقتصادی نیز می تواند مشارکت قشر بزرگی از کارگران و خانواده های آنان را در برنامه های دهه فجر به همراه داشته باشد.

در ادامه کلیه اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه ها و اهداف گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و حماسه 9 دی ارائه نموده و خواستار حضور پررنگ فعالان جامعه کارگری و کارگران در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن شدند .

نصب پلاکارد در محل درب ورودی شهرک صنعتی و سردرب ورودی کارگاهها ، برگزاری گردهمایی و نشست های بصیرت افزایی باحضور سخنران و یا ائمه جماعات واحدها، ارسال پیامک تبریک ویژه حماسه یوم ا... 9 دی و همچنین حضور کارگران و مدیران واحدها بصورت منسجم و ملبس به لباس کار و پلاکارد در مراسم راهپیمایی 9 دی از جمله برنامه های پیش بینی شده برای حماسه 9 دی ماه در شهرستان مبارکه است.
همچنین دعوت منسجم از کارگران و کارفرمایان مستقر در شهرک جهت حضور فعال در مراسم ویژه ویژه 12 بهمن ، بازدید از خانواده های شهدای کارگری و تجلیل از آن ها، غبار روبی گلزار شهدا ، نصب پوستر و آذین بندی ورودی شهرک و نیز سردرب کارخانجات و واحدهای اقتصادی ، ایجاد ایستگاه های صلواتی در محدوده شهرک ، به صدا درآمدن زنگ کارخانجات در لحظه ورود تاریخی حضرت امام ( ره ) در روز 12 بهمن و مراسم گلباران تمثال حضرت امام ( ره ) درب ورودی شهرک و انجام مانور مشترک در خیابانهای شهرک های صنعتی، معرفی و تقدیر از فعالان جامعه کارگری و برگزیدگان مسابقات فرهنگی، ورزشی، قرآنی و نهج البلاغه در واحدهای اقتصادی و بالاخره حضور پرشکوه کارگران درراهپیمایی با 22 بهمن با پلاکارد و لباس کار متحد الشکل نیز از جمله برنامه های پیش بینی شده کارگروه کارگری و کارآفرینی شهرستان مبارکه در دهه مبارک فجر است.
۶ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید