اخبار

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان اصفهان: خدمت صادقانه به مردم بهترین راه تشکر و قدردانی از انقلاب اسلامی، ولایت و مردم بصیر است

دمت صادقانه - انقلاب اسلامی-ولایت - مردم بصیر
رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی اصفهان در سومین جلسه کارگروه کارگران و کارآفرینان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: خدمت صادقانه به مردم بهترین راه تشکر و قدردانی از انقلاب اسلامی، ولایت و مردم بصیر است.

جعفر عسگری در این جلسه که با حضور مدیران  و نمایندگان واحدهای اقتصادی استان برگزار شد، انقلاب اسلامی، ولایت و مردم بصیر وصبور   را به عنوان سه نعمتی که قدردانی از  آن ها بر همه واجب است مطرح کرد و افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از  اسلام ناب است و سلسله انبیا و اولیا در طول تاریخ مجاهدت کردند تا  حکومت اسلامی با محوریت ولایت شکل بگیرد و مردم بصیر و صبور هم ارزشمند ترین  دارایی کشور ما است و این نعمات لایق شکر گزاری هستند.

 وی ادامه داد: بهترین راه برای شکر گذاری و قدردانی از این نعمتها، خدمت صادقانه است، مردم نیز مدیرانی را که صادقانه تلاش می کنند را می بینند، نتایج زحمات آنها را شاهد هستند و برای آنها احترام قائل اند.

عسگری  با بیان اینکه امروزه همه ما در جایگاه های خود در معرض امتحان هستیم و باید سعی کنیم از این امتحان سربلند بیرون بیاییم اظهار داشت: در حال حاضر آثار اصل انقلاب اسلامی در لبنان، یمن و عراق مشهود است و باید مراقب باشیم که پرچمداران انقلاب اسلامی از راه و غافله انقلاب و آرمان های آن عقب نمانند.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی اصفهان  با بیان اینکه جایگاه کنونی و رتبه های برتر ایران در مجامع جهانی باید مطرح شود اظهار داشت:  مهمترین وظیفه ما  افزایش امید و انگیزه و نشاط در جوانان است و در این راستا باید دستاوردها و کارنامه چهل سال انقلاب اسلامی با روش های جدید، هنرمندانه و باورپذیر برای نسل های جدید ارائه شود.

عسگری در ادامه گفت: کارخانجات و مجموعه هایی که مولود انقلابند خودشان را معرفی کنند و میزان رشد و پیشرفت خود را در دوران پس از انقلاب به نمایش بگذارند تا نسل های جدید شاهد رشد و شکوفایی کشوردر سال های  پس از انقلاب با شند.

وی ادامه داد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی   همه ما باید تلاش کنیم تا با تعامل با مردم نشاط در جامعه را افزایش دهم و با ایجاد فضای مناسب مشارکتی حضور مردم در برنامه ها ی دهه مبارک فجر را شاهد باشیم.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه امسال  می خواهیم  راهپیمایی 22 بهمن ماه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به با شکوهی  22 بهمن ماه سال  1357باشد  اظهار داشت :  همه واحدهای اقتصادی تمهیدات مناسبی را پیش بینی کنند تا کارکنان و کارگران بتوانند در کنار خانواده هایشان در این مراسم  شرکت کنند.

وی همچنین از مدیران واحدهای اقتصادی استان خواستار شد: برنامه ها وفعالیت های ویژه دهه فجر را در داخل واحدهای اقتصادی و کارخانجات با شکوه و همراه با انعکاس رسانه ای برگزار کنند.

در ادامه سایر اعضا ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و تبیین ظرفیت های موجود برای اجرای مطلوب برنامه های دهه مبارک فجر ،پیشنهادات و نظرات خود را ارائه کردند.

در پایان جلسه از فعالان برنامه های دهه فجر سال گذشته با اهدای هدیه و لوح تقدیر تجلیل شد.

 این جلسه با حضور مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی، رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان و مدیران و نمایندگان واحدهای اقتصادی استان در سالن جلسات اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی برگزار شد.

 

۱۳ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید