اخبار

برگزاری یادواره شهدای کارگری شهرستان کاشان همزمان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

برگزاری یادواره شهدای کارگری شهرستان کاشان همزمان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
به گزارش روابط عمومی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم یادواره شهدای کارگری شهرستان کاشان به همت اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی این شهرستان و باحضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.
حسن رمضانی معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان در این مراسم ضمن تقدیر ازهمه عوامل برگزار کننده این برنامه ارزشمند فرهنگی بر لزوم توجّه و تمسک به راه شهداء تاکید کرد.
همچنین سردارحسین کاجی از فرماندهان دوران دفاع مقدس با تشریح دستاوردهای کشور در آستانه 40سالگی انقلاب اسلامی گفت: همین پیشرفت ها خشم دشمنان این نظام و انقلاب را برانگیخته و موجب شده دشمنی آنها علیه ایران اسلامی افزایش یابد.
وی افزود: هر چند امروز مردم از مشکلات اقتصادی کشور ناراضی هستند، اما با تمام قدرت از نظام و انقلاب مقابل توطئه‌های دشمنان که به دنبال ایجاد نارضایتی و براندازی نظام هستند ایستادگی می کنند.
سردار کاجی گفت: آمریکایی ها به قدرت و توان نظامی و توان موشکی ایران آگاهند و همین امر باعث شده تا جرات تعرض به ایران را نداشته باشند.
وی همچنین به روایت خاطرات دفاع مقدّس و روحیه ایثار و ایستادگی شهدا پرداخت.
در ادامه جلسه نیز سوگواری حضرت زهراء همراه با یاد شهداء برگزار شد سپس به قید قرعه به 14 نفر از اعضای حاضر در جلسه هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا شد.
این مراسم با حضور امام جمعه کاشان، فرماندار ویژه شهرستان، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و معاونین این اداره کل، مدیر کل آسیب های اجتماعی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی و خانواده معظّم شهدای کارگری شهرستان کاشان سوم بهمن ماه در محل کانون الزهراء کاشان برگزار شد.
۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید