اخبار

اجرای 5 کارگاه مشترک آموزشی پیشگیری از اعتیاد و 2 کارگاه تربیت کادر متخصص ویژه مخاطبین جامعه کار وتولید استان اصفهان

اجرای 5 کارگاه مشترک  آموزشی پیشگیری از اعتیاد و 2 کارگاه  تربیت کادر متخصص  ویژه مخاطبین جامعه کار وتولید استان  اصفهان
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: در راستای تفاهم نامه مشترک با اداره کل بهزیستی استان در سال جاری 5 کارگاه مشترک آموزشی پیشگیری از اعتیاد در شهرستانها و 2 کارگاه تربیت مربی دراین اداره کل برگزار شده است اجرای طرح استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید و تعاون با عنوان طرح کاج اصفهان منعقد شده است.
منصوره سلیمانزاده با اشاره به تفاهمنامه مشترک با اداره کل بهزیستی در خصوص اجرای طرح استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کارو تولید و تعاون با عنوان طرح کاج توضیح داد: در این تفاهم نامه مشترک دو موضوع اجرای 5 کارگاه مشترک آموزشی پیشگیری از اعتیاد و 2 کارگاه آموزشی مشترک پیشگیری از اعتیاد با محوریت تربیت کادر متخصص ویژه مخاطبین جامعه کار وتولید استان اصفهان لحاظ شده است.
وی افزود: 5 کارگاه برگزار شده در شرکت گل دارو اصفهان، شرکت پیشرو دیزل نجف آباد، شرکت دنیای مس کاشان، شرکت قطران لنجان، و مجتمع فولاد کبیر آران و بیدگل برگزار شده است.
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین گفت: آخرین مرحله تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد نیز در پایان دی ماه سال جاری در این اداره کل برگزار شد.
۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید