اخبار

حضور مدیر کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست مطبوعاتی و رسانه ای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

حضور مدیر کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست مطبوعاتی و رسانه ای  ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
به گزارش روابط عمومی نشست مطبوعاتی و رسانه ای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان و رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
محسن نیرومند مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: رویکرد کارگروه کارگری و کارآفرین در دهه فجر سال جاری تبیین دتاوردهای انقلاب در استارت آپ ها و کسب و کار های جدید است.
وی با بیان اینکه کارگروه کارگری و کارآفرینی از سه ضلع دولت، کارگران و کارآفرینان تشکیل شده است عنوان کرد: در حال حاضر یک میلیون و 100 هزار کارگر بیمه شده و 9 هزار واحد صنعتی و 170 هزار واحد صنفی در استان اصفهان وجود دارد که برنامه های پیش بینی شده دهه فجر در این کارگروه، جامعه کار و تولید و تعاون استان را پوشش خواهد داد.
نیرومند ادامه داد: محوری ترین برنامه های ما در دهه فجر امسال، ارائه عملکرد چهل ساله مولودهای انقلاب در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
این مقام مسئول تصریح کرد: آمارهای عملکردی و خدمات متنوع و جوان پسندانه و با جهت گیری نشاط افزایی و امید آفرینی و ایجاد حس غرور و افتخار در نسل جوان نیز در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.
مدیر کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان تجلیل از چهل تعاونی برتر در سطح استان، برگزاری یادواره شهدای کارگر شهرستان کاشان، برگزاری نمایشگاه چهل استارت آپ نمونه و برگزاری نمایشگاه های مشاغل خانگی در شهرستان های مختلف از جمله اقداماتی است که این اداره کل در طول سال جاری تحت عنوان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام داده است.
نشست مطبوعاتی و رسانه ای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان صبح امروز در سالن جلسات صداو سیمای مرکز اصفهان برگزار شد.
۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید