اخبار

همایش تقدیر از بهداشتیاران کار نمونه ملی و مسئولین خانه های بهداشت برتر با حضور مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در کاشان

همایش تقدیر از بهداشتیاران کار نمونه ملی و مسئولین خانه های بهداشت برتر با حضور  مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در کاشان
در آستانه دهه مبارک فجر همایش تقدیر و امتنان از بهداشتیاران کار نمونه ملی و مسئولین خانه های بهداشت فعال و برتر استان با حضور مدیرکل امور اجتماعی و مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در کاشان برگزار شد.
در این همایش حسن محمد صادقیان ضمن تسلیت ایام فاطمیه عنوان کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زمینه های سیاسی کشور در موقعیت حساسی قرار گرفته و لازم است برای مقابله با حرکت های تهدید آمیز دشمنان به دفاع ازمردم و نظام بپردازیم.
وی در ادامه با تشریح ابعاد و ویژگی های جنگ نرم گفت: ارائه دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در طول 4 دهه گذشته از اهمیت زیادی برخوردار است.
صادقیان با بیان اینکه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی ، اجتماعی ترین نهاد حکومتی کشور است عنوان کرد: در حال حاضر یکی از نیاز های ضروری ما در سطح کشور تقویت اعتماد عمومی ، تعمیق و گسترش سرمایه اجتماعی هستیم.
این مقام مسئول با اشاره مغفول ماندن حوزه فرهنگی و اجتماعی در سطح جامعه ادامه داد: در حال حاضر موضوع پیشگیری و پیگیری اعتیاد کارکنان دولت نیز به معاونت فرهنگی و اجتماعی این وزارت خانه محول شده است.
صادقیان با بیان اینکه در کل کشور 3 هزار خانه بهداشت کارگری وجود دارد اعلام کرد: در دهه مبارک فجر سال جاری یکصد خنه بهداشت کارگری افتتاح خواهد شد .
مهندس محسن نیرومند مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز ضمن ارائه خلاصه گزارشی از روند انتخاب و معرفی بهداشتیاران کار پرداخته و ویژگی های استان اصفهان دراین زمینه را بازگو کرد .
وی همچنین با اشاره به فعالیت جامعه کارگری در حوزه ورزش گفت: هیأت ورزش کارگری استان اصفهان در حال حاضر با 30 انجمن فعال ورزشی در سطح استان به نتایج چشمگیر و خیره کننده ای در سطح کشور دست یافته است .
نیرومند با بیان اینکه ورزش کارگری استان با گذر از استاندارد های کشور در سطح آسیا و جهان مطرح است اظهار داشت: هیأت ورزش کارگری استان اصفهان با 16 ورزشگاه فعال در سطح استان، 16 فضای سرپوشیده، 11 فضای روباز ورزشی، 34 سالن تخصصی ورزشی، 34 زمین ورزشی و 3 استخر و مجموع 98 فضای ورزشی در سطح استان به ارائه امکانات به قشر عظم کارگر استان می پردازد.
در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ضمن تعریف سلامتی و بهداشت کار با ابعاد جسمی، روانی ومعنوی عنوان کرد: پرداختن به موضوع سلامتی در واحدهای تولیدی و صنعتی از اهمیت زیادی برخور دار است.
در ادامه مسئول خانه بهداشت کارگی شرکت فولاد امیرکبیر مسال و انتظارات خانه های بهداشت کارگری را عنوان کرد.
در پایان این همایش از از بهداشتیاران کار و مسئولین خانه های بهداشت کارگری برتر و نمونه تجلیل شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید