اخبار

بهره برداری از درمانگاه تامین اجتماعی " تیران و کرون " اصفهان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور شریعتمداری

درمانگاه تامین اجتماعی تیران و کرون- استان اصفهان-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
درمانگاه تامین اجتماعی " تیران و کرون " در استان اصفهان امروز چهاردهم بهمن ماه و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ، از طریق ویدئو کنفرانس با حضور "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید .

محمد شریعتمداری این درمانگاه شهرستانی را در سالن اجتماعات بیمارستان غرضی اصفهان در حضور استاندار و شماری از مسئولان این استان افتتاح کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم اظهار کرد: تمام خدمات ملکی سازمان تامین اجتماعی پس از پیروزی انقلاب روند رشد و توسعه خود را طی کرده است.
شریعتمداری اظهارامیدواری کرد: اقدامات سازمان تامین اجتماعی برای افرادی که زیر پوشش این سازمان هستند منشا خیر و برکت بوده و شاهد افتتاح و فعالیت های جدید در این نهاد باشیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در 346 مرکز 78 بیمارستان و درمانگاه های تخصصی و پلی کلینیک به مردم ایران ارائه می شود.
به گزارش ایرنا، درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان تیران و کرون از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هزینه ای بالغ بر 150 میلیارد ریال افتتاح شد.
طرح استاندارد سازی اورژانس بیمارستان غرضی اصفهان امروز با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی افتتاح شد.
برای این طرح تاکنون بالغ بر 40 میلیارد ریال و همچنین 26 میلیارد ریال هزینه ساختمانی و حدود 9 میلیارد ریال هزینه تجهیزات پزشکی و حدود 15میلیارد ریال برای وسایل جانبی هزینه شده است

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید