اخبار

برگزاری نشست هماهنگی کارکنان حوزه مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اعضای هیئت رئیسه اتاق تعاون استان

برگزاری نشست هماهنگی کارکنان حوزه مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اعضای هیئت رئیسه اتاق تعاون استان
به گزارش روابط عمومی ، نشست هم اندیشی تعاون گران استان با حضور مدیر تعاون و کارکنان بخش تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و همچنین رئیس، دبیر و اعضای هیأت رئیسه اتاق تعاون استان برگزار شد.
در این نشست علیرضا تیغ ساز مدیرتعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه گفت: کارکنان بخش تعاون در تمام شهرستان های استان در حال ارائه خدمت به تعاونگران استان هستند.
وی با اشاره به نقش اتاق تعاون در رفع مشکلات تعاونگران به تشریح ارتباط بین اتاق تعاون و اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی پرداخت.
تیغ ساز همچنین هدف از برگزاری این نشست را آشنایی همکاران با برنامه های هئیت رئیسه منتخب جدید اتاق تعاون استان و تبیین سیاست های کلی اتاق تعاون در سال 98 عنوان کرد.
این مقام مسئول با بیان اینکه یکی از محوری ترین ارکان ارزشیابی بخش تعاون اداره کل کاهش تصدی گری آن برای ورود به مسائل تعاونی ها است افزود: ما با ید به سمت تحقق شعار واگذاری به بخش خصوصی حرکت کنیم و برای نظارت درست و تعیین سیاست های کلی و هدف دار بخش تعاون استان برنامه ریزی کنیم.
مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین گفت: درصورت رضایت تعاونی ها از خدمات و اقدامات اتاق تعاون بخش قابل توجهی از برنامه ها و آموزش های تعاونی ها را به اتاق تعاون واگذار خواهیم کرد.
در ادامه این جلسه سید محمد میرهادیان رئیس اتاق تعاون استان گفت: اتاق تعاون به عنوان بخش پارلمانی حوزه تعاون استان فعالیت می کند.
وی عنوان کرد: برای پیشبرد اهداف اتاق تعاون و ارائه خدمات مطلوب به تعاونگران، تامین مالی اتاق ضروری است و این در حالی است که ما از دولت هیچ بودجه ای دریافت نمی کنیم.
میرهادیان ضمن تشکر از مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برگزاری این جلسه خواستار واگذاری بخشی از کارهای اداره به اتاق تعاون و هچنین برگزاری این جلسات برای افزایش روابط همکاری بین اتاق تعاون و اداره شد.
در ادامه این جلسه نوشین شهیدی رئیس اداره، آموزش،ترویج و تحقیقات تعاونی ها، محمد شریفی رئیس اداره نظارت بر تعاونی ها، شهین مشرف جوادی رئیس اداره توسعه تعاونی ها ، شهلا عباسی مسئول حسابرسی تعاونی ها، جواد محمدی رئیس اداره شهرستان خمینی شهر، عبد العظیم سهرابی معاون اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان اصفهان، ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با اتاق تعاون استان به ارائه پیشنهادات خود برای افزایش تعامل و همکاری برای گسترش فرهنگ و اقتصاد تعاونی در سطح استان پرداختند.
این جلسه در محل اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید