اخبار

به مناسبت هفته گرامیداشت کارگر: برگزاری مراسم تجلیل از کارگران شهرستان کاشان

کاشان- تجلیل- هفته کارگر
مراسم تجلیل از نخبگان کار و تولید شهرستان کاشان با حضور مدیر روابط کار اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، فرماندار ویژه کاشان و جمعی از مسوولان این شهرستان برگزارشد

مهندس حسن رمضانی، معاون مدیر کل و رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی کاشان، گفت: در این آیین از 12 تلاشگر نمونه عرصه کار و تولید در حوزه های قرآنی، اجتماعی، فرهنگی، صنعت، علمی، هنری، ورزشی، ایمنی کار، بهداشت حرفه ای، سرپرست خانوار و توان خواهان تقدیر می شود.

مدیر کل و رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی کاشان، در ادامه با تاکید بر اینکه در حوزه آسیب های اجتماعی  کمترین آسیب را دارند افزود: برگزاری این مراسم در واحدهای اقتصادی و محیط کار در محل هیات امنای شهرک صنعتی راوند  به عنوان قدیمی ترین شهرک صنعتی کاشان با بیش از 8 هزار نیروی مشغول به کار نشانه اهمیت به کار و کارگر و منزلت این قشر زحمتکش جامعه است.

علی اکبر مرتضایی قهرودی، فرماندار کاشان نیز در این آیین با تقدیر از کارگران و زحمات شبانه روزی آنها در رونق تولید و گردش چرخ اقتصاد و آبادنی کشور گفت: وظیفه ما ایجاد شرایط حمایتی از تولید و تولید کننده در بدنه دولت بویژه ایجاد شرایط آموزشی است.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد این بسترها و شرایط مناسب عامل آرامش خاطر و انبساط روحی کارگر در رونق تولید و شکوفایی اقتصادی کشور می شود افزود: رسالت دیگر ما استفاده از سرمایه های مادی و معنوی بویژه سرمایه انسانی کشور در رونق تولید با حمایت از حق و حقوق کارگران است.

 در پایان تلاشگران عرصه کار و تولید در حوزه های مختلف به شرح زیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرقتند.

 محمد حسن محمدی طاهری، نفر اول مسابقات قرآن کارگری در رشته قرائت و تحقیق،

حاج حسینعلی دهقان پدر شهید مدافع حرم «مهدی دهقان» بازنشسته شرکت مخمل و ابریشم،

ماشالله موسوی پدر شهید مدافع وطن «ابوالفضل موسوی» کارگر شرکت اتوبوسرانی،

عباس رودخانه فینی در حوزه ایمنی در محیط کار با بیش از 15 سال سابقه مسئولیت در خانه بهداشت،

سمیرا سادات نخلی در حوزه بهداشت حرفه ای با بیش از 10 سال سابقه کار

احمد سرافراز در حوزه هنر(استاد و مدرس انجمن خوشنویسان) مدیر تولید و مسئول ایمنی و کارشناسی مکانیک سیالات

عباس فرهنگ قهرمان کشوری کارگری در رشته ورزش باستانی،

مرتضی مجاهدی در حوزه صنعت طراحی و ساخت سنسور شعله بین

 فاطمه کدخدایی سرپرست خانوار، علی رحیم زاده از جامعه توان خواهان

و مهندس احمد کاشانی مدیر عامل یکی از شرکت های صنعتی

از حرمت سادات متولی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان نیز به عنوان یکی از این تلاشگران نمونه عرصه کار و تولید در حوزه رسانه و خبر تجلیل شد.

آیین آیین تکریم و تجلیل از تلاشگران کاشانی در عرصه کار و تولید و صاحب رتبه های برتر در حوزه های مختلف با حضور احمدرضا معینی، نماینده کارگران در شورای عالی کار کشوری و رئیس شورای کارگری استان اصفهان برگزارشد.

واحد بهداشت حرفه‌ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان کاشان نیز طرح غربالگری سنجش سلامت کارگران (قد، وزن و فشار خون) را در حاشیه این آیین اجرا کرد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید