اخبار

هیأت ورزش کارگری استان اصفهان در صدر کشور

فدراسیون وزش کارگری- اصفهان- رتبه اول
بر اساس اعلام رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، هیأت ورزشی کارگران استان اصفهان مقام اول کشور را کسب کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان،  فدراسیون ورزش کارگری اصفهان با شروع دوره جدید  فعالیت خود، ضمن تدوین و تصویب برنامه های عملیاتی  ورزش کارگران کشور در سال های 97 و 98، رویکرد انتظام بخشی به فعالیت ها و نظام مند نمودن ساختارها و رویه ها و بهره گیری از سامانه های  آمار و طلاعات آنلاین را وجهه خود ساخته است.

 بر این اساس و با توجه به اجرای نظام ارزیابی عملکرد هیأت های ورزش کارگری کشور، هیأت ورزشی کارگری استان اصفهان با کسب 859 امتیاز و با بیش از بیست امتیاز  اختلاف، نسبت به رتبه دوم مفتخر به کسب  مقام اول در کشور شد.

شایان ذکر است در سال ۹۷ بیش از۶۰ هزار ورزشکار از استان اصفهان در قالب ۱۳۰ تیم در مسابقات جهانی, کشوری و استانی در حوزه ورزش کارگری شرکت کردند.

30 درصد از کاروان اعزامی به مسابقات جهانی کارگران را نیز ورزشکاران استان اصفهان تشکیل دادند که در نتایج این رقابت ها، موفق به  کسب دو مقام قهرمانی، یک مقام سوم تیمی و سه مقام قهرمانی در رشته های انفرادی شدند.

 همچنین میزبانی استان اصفهان در۱۴ رشته ورزشی در بخش قهرمانی کارگران کشور در سال 97، اعزام ۴۸ کاروان ورزشی به مسابقات قهرمانی کارگران کشور در هر دو بخش آقایان و بانوان و کسب ۱۱ مقام قهرمانی، سه مقام دومی و چهار مقام سومی،  از دیگر فعالیت ها و عملکرد ورزشکاران کارگر استان به شمار می رود.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید