اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان
مهندس محسن نیرومند مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با سردار معصوم بیگی با هدف تعامل بیشتر میان دو ارگان دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست مهندس نیرومند ضمن قدردانی از زحمات و تعاملات خوب نیروی انتظامی با این اداره کل بیان کرد: استان اصفهان بزرگترین استان صنعتی کشور است و ۷۰ درصد از جمعیت آن تحت پوشش جامعه کار و تولید است.
وی افزود: این قشر با توجه به مسائل مختلف از جمله مشکلات اقتصادی امروز بیشتر در معرض آسیب‌ قرار دارد که البته با تعامل خوب فرماندهی نیروی انتظامی استان مشکلات ما نسبت به سایر استانها کمتر بوده است.
مهندس نیرومند تصریح کرد: فرماندهی نیروی انتظامی در دو حوزه روابط کار و اجتماعی با اداره ما نهایت همکاری را دارند و از آنجایی در استان اصفهان نیروی انتظامی باعث ایجاد امنیت و آرامش خاطر مردم و جامعه کار و تولید بوده و هست و مردم به شما اعتماد دارند مشکلات ما بسیار کم بوده است.
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد: با همکاری نیروی انتظامی بتوانیم معضل اعتیاد و آسیب های ناشی از آن را در سطح جامعه کار و تولید کاهش دهیم.
در ادامه سردار معصوم بیگی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بیان داشت:جایگاه کار و کارگر بسیار ممتاز است و کشورها با کار و تلاش اعتبار پیدا می کنند و با فرهنگ، رونق تولید ایجاد می شود.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: با نگاه به فرمایشات و تاکید مقام معظم رهبری، اهمیت و نقش فرهنگ سازی در خصوص کار و اقتصاد که باعث استقلال کشور می شود را متوجه می شویم؛ چراکه هر چه از موضوع کار و اشتغال فاصله گرفته سود، کشور دچار وابستگی می شود.
سردار معصوم بیگی با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری وظایف همه ما را مضاعف می کند و همه ما باید برای تحقق بیانات ایشان تلاش کنیم اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان یکی از ارکان مهم و موثر بر رونق تولید بوده و بخش عمده ای از قوام جامعه کارگری بر عهده این سازمان است.
وی همچنین گفت: اگر ما بعنوان نیروی انتظامی بخواهیم از معضلات اجتماعی پیشگیری کنیم باید با همه ادارات و سازمانها تعامل منطقی و سازنده داشته باشیم و راه این تعامل هم درک صحیح متقابل است که ان شاء الله در این مهم موفق عمل کنیم.
سردار معصوم بیگی ضمن اعلام حمایت از رسالت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: فرماندهی نیروی انتظامی آماده هر گونه هماهنگی، تعامل و برگزاری دوره های مشترک در خصوص پیشگیری از معضلات اجتماعی است.
در پایان این جلسه مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان با اهدای تندیس جشنواره امتنان از جامعه کار و تولید استان از سردار معصوم بیگی و همکارانشان تقدیر کرد.
۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید