اخبار

برگزاری سومین جلسه کمیته تخصصی امور رفاهی و حقوقی سالمندان

برگزاری سومین جلسه کمیته تخصصی امور رفاهی و حقوقی سالمندان
سومین جلسه کمیته تخصصی امور رفاهی و حقوقی سالمندان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل بهزیستی استان اصفهان برگزار شد.

محسن نیرومند در این جلسه  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کمیته حقوقی و رفاهی هدف از برگزاری این جلسه را ساماندهی، بهبود زندگی و ارتقای کیفیت زندگی سالمندان  با ارائه خدمات مطلوب تر به این قشر از جامعه عنوان کرد.

وی افزود:  برای این کمیته 21 عنوان هدف تعریف شده است که  4 مورد آن در اولویت این کمیته درسال جاری قرار دارد.

نیرومند  در ادامه، ارائه راهبردها و راهکارهای  گردشگری سالمندان و بسیج منابع عمومی جهت بهبود و ارتقا و ارائه خدمات گردشگری به سالمندان را به عنوان یکی از 4 اولویت سال جاری مطرح کرد و افزود: استان اصفهان در زمینه خدمات گردشگری به ویژه برای سالمندان از توانمندی و پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است.

 نیرومند همچنین ارائه الگوی استاندارد و جامع و زندگی سالمندان، توانمند سازی سالمندان برای برخورداری از زندگی سالم و نهادینه سازی همکاری بین بخشی در قالب کمیته های استانی و شهرستانی، احیای کارت منزلت سالمندان و همچنین دعوت از دستگاه های مرتبط در سایر جلسات  این کمیته را از دیگر اولویت های این کمیته برای سال جاری عنوان کرد.

 این جلسه با حضور  نمایندگانی از  کمیته امداد ، معاونت فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری،  دانشگاه علوم پزشکی، سازمان بازنشستگی  استان، بنیاد فرزانگان، مجموعه فرهنگی  ورزشی  کارگران  و مدیرعامل تشکل سالمندان محمد امین اصفهان  در محل اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی اصفهان برگزار شد.

۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید