اخبار

فردا چهارشنبه 13شهریور ماه از22 تعاونی برتر اصفهان تجلیل خواهد شد

فردا چهارشنبه 13شهریور ماه از22 تعاونی برتر اصفهان تجلیل خواهد شد
چهارشنبه 13 شهریور ماه در چهاردهمین جشنواره استانی تجلیل از تعاونی های برتر و همزمان با افتتاح 88 طرح تعاونی،از 22 شرکت تعاونی منتخب استان اصفهان تجلیل خواهد شد

علیرضا تیغ ساز معاون امور تعاون اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان با ارائه گزارشی از روند اجرای  داوری  و انتخاب تعاونی های برتر در این جشنواره گفت: با توجه به نام گذاری امسال تحت عنوان رونق تولید، برگزاری این جشنواره می تواند با ایجاد رقابت و ارتقای کیفیت تولید و خدمات و در کنار آن معرفی تولیدات برتر در حمایت از چرخه اقتصادی و تولید داخل موثر باشد.

وی در خصوص تعریف تعاونی برتر  توضیح داد: تعاونی برتر به تعاونی های گفته می‌شود که ضمن رعایت الزامات قانونی مرتبط و اختصاصی خاص هر گرایش، در رشته   فعالیت خود نسبت به سایر تعاونی‌های هم‌رشته و نیز بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی و  عمومی (اجتماعی فرهنگی) از وضعیت نسبتا مطلوب­تر و مقبول­تری نسبت به سایرین برخوردار باشد.

تیغ ساز همچنین گفت: با توجه به اینکه استان اصفهان دومین استان کارگری و یکی از  قطب های صنعتی کشور می باشد، رقابت داشتن با استان های دیگر برای استان اصفهان حائز اهمیت می باشد.

مدیر تعاون، اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان در خصوص نحوه ثبت نام  شرکت های تعاونی در این دوره از جشنواره  گفت:  شرکت های تعاونی کشور از چهارم خردادماه تا دهم تیرماه   فرصت داشته اند در چهاردهمین جشنواره تعاونیهای برتر  و به صورت الکترونیک از طریق سایتtaavonibartar.mcls.gov.ir    http://ثبت نام کنند.

تیغ ساز افزود: داوطلبان پس از ثبت نام در سایت جشنواره، فرم های  مربوط به شاخص های عمومی و اختصاصی را به صورت الکترونیکی  تکمیل و کمیته فنی و داوری به صورت کامل مدارک و مستندات بارگذاری شده در سایت جشنواره را مطابق دستور العمل مربوطه بررسی کردند.

مدیر تعاون، اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین گفت:  همه شرکت ها و اتحادیه های تعاونی که حداقل 3 سال از تاریخ ثبت آنها گذشته باشد،  در گرایش های مختلف این جشنواره شامل تأمین نیاز تولید کنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری، دانش بنیان، زنان، صنایع دستی، فرش دستباف، اتاق تعاون، خدماتی، کشاورزی، صنعتی، معدنی، اتحادیه های تعاونی ثبت نام کردند .

تیغ ساز با بیان اینکه  586 تعاونی دراین جشنواره ثبت نام نموده اند افزود:  بیشترین تعداد ثبت نام در گرایش های خدماتی ،کشاورزی و صنعتی  و در شهرستان های اصفهان ، کاشان ،فلاورجان بیشترین آمار ثبت نام را داشته اند که 22 تعاونی  به عنوان تعاونی های برتر استان اصفهان شناخته شده اند.

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید