اخبار

دیدار رؤسای ادارات و سازمان های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل با امام جمعه جدید این شهرستان

دیدار رؤسای ادارات و سازمان های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل با امام جمعه جدید این شهرستان
با توجه به انتصاب حجت الاسلام سلیمانی به عنوان امام جمعه جدید شهر آران و بیدگل، رئیس و کارشناسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان به همراه رؤسای تعدادی از ادارات و سازمان های زبر مجموعه وزارت متبوع با امام جمعه جدید دیدار کردند.

در این دیدار که رؤسای اداره بهزیستی، مرکر آموزش فنی و حرفه ای، صندوق کارآفرینی امید و تعدادی ازکارشناسان این ادارات حضور داشتند، صدیقیان، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل گزارش مختصری از وظایف و عملکرد اداره ارائه کرد.

امام جمعه آران و بیدگل نیز ضمن تبریک ایام مبارک میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: در اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئله اقتصاد یکی از مهمترین ابزارها برای رسیدن به هدف می باشد و در هر رسته و صنف باید انجام کارها مستحکم و به نحو احسن انجام گردد و راه آن آموزش صحیح به افراد است. در این مسیر باید با استعداد یابی و شناسایی مهارت ها و توانمندی های افراد و همچنین توجه به دفاع از حقوق اقشار ضعیف جامعه بویژه کارگران تلاشگر و زحمتکش در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری بعنوان سال رونق تولید نامگذاری شده از سرمایه گذارای در بخش تولید حمایت کنیم.

۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید