اخبار

اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا در شرکت نیکو نساج نجف آباد

اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا در شرکت نیکو نساج نجف آباد
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد از انجام اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا در واحدهای اقتصادی این شهرستان از جمله شرکت نیکو نساج خبر داد.

محمد مغزی با اعلام این خبر توضیح داد بر اساس گزارش اقدامات ارسال شده از واحدهای اقتصادی، یکی از شرکت هایی که اقدامات جامعی را در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا انجام داد، شرکت نیکو نساج نجف آباد بوده است.

وی ادامه داد: نصب جامایعی فوم ساز سنسور دار و شیر آب مخلوط دارای سنسور در ورودی نگهبانی، تهیه ظرف مخصوص حاوی مواد ضد عفونی کننده  تهیه، تب سنج دیجیتالی غیر تماسی جهت پایش میزان دمای بدن پرسنل در بدو ورود به شرکت و همچنین در حین خروج از شرکت و ثبت در فایل مربوطه، ضدعفونی کردن دست کارگران در بدو ورود در اتاق نگهبانی  از جمله اقدامات انجام شده  در زمینه ی پیشگیری است .

مغزی همچنین گفت: این شرکت نسبت به تهیه مواد ضد عفونی کننده به مقدار کافی برای پاکسازی مکرر محیط  و سطوح شامل دستگیره درب و پنجره ها و میزهای کاری و دستگاه های موجود در سالن های تولید، ماشین اسکرابر (کف شوی)جهت شست و شو و ضدعفونی کردن کف سالن های تولید  اقدام نموده و در زمینه  اطلاع رسانی مطالب آموزشی در سالن ها و تحویل ماسک به پرسنل نیزفعالیت های موثری داشته است.

رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان نجف اباد در خصوص فعالیت تولیدی این واحد اقصادی گفت: شرکت نیکو نساج واقع در شهرک صنعتی منتظریه اصفهان ، در سال 1374 تاسیس شد و فعالیت خود را با تولید انواع خامه فرش دستباف آغاز نمود و سپس تولید نخ های ریسندگی اپن اند ویسکوز را به تولیدات خود اضافه کرد . اکنون پس از 24 سال فعالیت مستمر ،این شرکت در زمره واحدهای صنعتی بنام در زمینه تولید نخ های ویسکوز و خامه فرش دستباف بشمار می رود

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید