اخبار

کرونا ۱۳۷۹ کارگر آران و بیدگلی را متقاضی دریافت بیمه بیکاری کرد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل از نام نویسی ۱۳۷۹ کارگر آران و بیدگلی بیکار شده ناشی از شیوع بیماری کرونا در سامانه بیمه بیکاری خبر داد.

جواد صدیقیان در  خصوص متقاضیان بیمه بیکاری پس از شیوع ویروس کرونا گفت گفت: از ابتدای نام نویسی اینترنتی بیمه بیکاری تاکنون، ۱۳۷۹ تن از کارگران شهرستان آران و بیدگل که بنا به دلایل گوناگون از جمله شیوع بیماری کرونا کار خود را از دست داده اند در سامانه بیمه بیکاری نام نویسی کرده اند.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل افزود: بر اساس این گزارش، ثبت نام کنندگان بیمه بیکاری از شهرستان آران و بیدگل در سامانه بیمه بیکاری دو و هفت دهم درصد استان اصفهان است.

 

صدیقیان ادامه داد: متقاضیان بایستی درخواست خود را حداکثر ظرف مدت ۳۰  روز از تاریخ بیکاری در سامانه بیمه بیکاری به نشانی https://bimebikari.mcls.gov.ir ثبت کنند.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: بر اساس اطلاعیه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نتیجه بررسی و تایید پرداخت مقرری بیمه بیکاری به کارگرانی که در سامانه فوق ثبت نام کرده اند متعاقبا از طریق ارسال پیامک به اطلاع آن ها خواهد رسید.

 

صدیقیان افزود: مشاغل و کارگاه های آموزشی، رستوران ها، تالارهای پذیرایی، مجتمع های گردشگری، مراکز توزیع پوشاک ، کیف و کفش و توزیع کنندگان آجیل، خشکبار و قنادی ، مراکز تولید و توزیع فروش صنایع دستی بخشی از واحدهایی است که مشمول این بخشنامه می شود

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید