اخبار

اقدامات اداره شهرستان لنجان به مناسبت هفته کار و کارگر

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان هفته کار و کارگر را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، در اداره شهرستان لنجان جهت گرامیداشت هفته کار و کارگر تاقدامات زیر انجام شده است:

 1- تجلیل فرماندار و معاونین ایشان بهمراه ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان از کارگران و خادمان سلامت (واحد خدمات شهری) شهرداریهای شهرستان به صورت غیر متمرکز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ابلاغی در پیشگیری از بیماری کرونا.

2- اطلاع رسانی در خصوص برنامه ها و عناوین روزهای هفته کارگر از طریق رسانه ها؛

3- تبیین وظایف و مأموریت های همه مجموعه در خصوص تأکیدات مقام معظم رهبری در مورد نامگذاری سال 99 در پیام نوروزی بنام سال " جهش تولید"؛

4- برنامه ریزی به منظور سخنرانی و یا مصاحبه نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمائی در رسانه ها با محوریت : " تبیین نقش کارگران در تولید کالاهای با کیفیت داخلی و نقش آنان در تحقق اهداف نامگذاری سال (جهش تولید)"؛

5- مکاتبه با ائمه جمعه شهرستان جهت مدنظر قراردادن ایام هفته کارگر به منظور تبیین نقش این قشر زحمتکش جامعه در جهت تحقق شعار سال.

6- دعوت از مدیریت شرکتها و نمایندگان فرمانداری و دستگاههای عضو و برگزاری جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته کارگر سال 99 شهرستان

7- تجلیل از پرسنل زحمتکش بیمارستان شهدای لنجان که بیشترین ساعات همکاری در بخش مراقبت های ویژه بیماران کرونایی را داشته اند.

8- هماهنگی با شهرداریهای شهرستان به منظور انجام تبلیغات محیطی در معابر عمومی به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و استفاده از طرح بنر بصورت متحد الشکل در کل شهرداریهای شهرستان.

9- مصاحبه ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان با رادیو ذوب آهن و تبیین نقش سربازان جبهه اقتصادی (کارگران) و تقدیر و تشکر از این عزیزان.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید