اخبار

بازدید فرماندار آران و بیدگل از چند واحد تولیدی شهرستان به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر

آران و بیدگل,واحد تولیدی, هفته کارگر
به گزارش روابط عمومی اسماعیل بایبوردی فرماندار آران و بیدگل به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان از 4 واحد تولیدی شهرستان آران و بیدگل بازدید کردند.

بایبوردی در این بازدید با اشاره به تکریم مقام کارگر تاکید کرد: کارگران قهرمانان رونق و جهش تولید و پیشرانان توسعه و پیشرفت شهرستان آران و بیدگل هستند .

 وی در ادامه به نقش کارفرمایان در اشتغال زایی، کارآفرینی و درآمد زایی اشاره کرد و وجود حدود 20 هزار نیروی کارگر در این شهرستان را حکایت از فعالیت کارفرمایان متخصص، کارآمد و متعهد در این شهرستان دانست.

بایبوردی همچنین گفت: با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی و تقویت و حمایت آنان در بخش تعاون و شرکت های دانش بنیان می توان در زمینه ایجاد اشتغال و توسعه و پیشرفت بیش از پیش شهرستان آران و بیدگل گام برداشت.

این بازدید با همراهی امام جمعه شهر آران و بیدگل، فرمانده بسیج کارگری نیروی مقاومت بسیج ، روسای اداره های صنعت، معدن و تجارت، تأمین اجتماعی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از کارشناسان دستگاه های اجرایی انجام شد.

اسامی واحد هایی که مورد بازدید مسئولین شهرستان قرار گرفتند:

شرکت شهاب فرش (زیر مجموعه شرکت نساجی بزرگمهر) صنایع نساجی زرتابان - شرکت فرش پامچال و شرکت تعاونی صالحات روستای علی آباد بخش مرکزی.

در پایان این بازدیدها توسط فرماندار و امام جمعه آران و بیدگل از کارگران و کارفرمایان واحد های تولیدی مورد بازدید تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است شهرستان آران و بیدگل با جمعیت 106 هزار نفری در شمال استان اصفهان واقع شده و دارای 810 واحد صنعتی می باشد. وجود 20 هزار نفر نیروی کارگر شاغل در بخش های مختلف اقتصادی شهرستان نقش مهمی در تولید ناخالص داخلی، ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری دارند.

 

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید