اخبار

استان اصفهان عنوان روابط عمومی فعال هیئت ورزشی کارگران سال 98 را کسب کرد

استان اصفهان عنوان روابط عمومی فعال هیئت ورزشی کارگران سال 98 را کسب کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، مسئول روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان اصفهان موفق به کسب عنوان"روابط عمومی فعال و موفق" در بین 31 هیئت ورزش کارگری کشور در سال 98 شد.

  رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در طی  تقدیرنامه‌ای ضمن تشکر و قدردانی از مهدی خراطی مسئول روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان اصفهان کسب عنوان روابط عمومی  فعال و موفق  در بین 31 هیئت  ورزش کارگری  در سال 98 را  به وی تبریک گفت.

 

 متن تقدیرنامه بدین شرح است:

 جناب آقای  مهدی خراطی

مسئول محترم روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان اصفهان

 حمد و سپاس  از آن خداوندی است که برترین مردانش را علی0ع)  برگزید تا مقتدای  ورزشکاران باشد و پیشوای متقیان . خدای بزرگ و مهربان  را شاکریم به خاطر وجود همکارانی  که بسی مایه غرور و مباهات  هستند؛ آنگاه‌که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر  خدمت می‌گذرانند و در ج تحقق اهداف سازمانی از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل بر ایزد منان در کنار  سایر همکاران صادقانه خدمت نمودند.

 با آرزوی سلامت و صحت وجود بابرکتتان، این لوح تقدیر به‌پاس همه تلاش‌ها و خدمات ارزنده جنابعالی  در راستای کمک به رشد و توسعه ورزش در میان جامعه شریف  و عزیز کار و تلاش کشور به‌ویژه کسب عنوان روابط عمومی فعال و موفق در بین 31 هیئت ورزش کارگری در سال 98 تقدیم می گردد.

 از پروردگار سبحان  خواهانیم تا گام های تعالی بخش تان را در مسیر پیشرفت و موفیت این مرز و بوم، محکم و مستدام بدارد.

جواد رمضی

        رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید