اخبار

بازدید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از اداره شهرستان اصفهان

کارمان کلانی_اداره اصفهان_ خدمت رسانی به ارباب رجوع
کامران کلانی ضمن دیدار با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان از نحوه پاسخگویی و ارائه خدمات به مراجعین بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان،کامران کلانی در طی این بازدید از تلاش همکاران در زمینه انجام وظایف اداری و پاسخگویی مطلوب به ارباب رجوع قدردانی کرد.

 سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به الکترونیکی شدن خدمات دولت عنوان کرد: لازم است تمهیدات مناسب برای تهیه زیرساخت های لازم الکترونیکی کردن روند رسیدگی به شکایات و بایگانی مدارک پیش بینی و فراهم شود.

 کلانی در ادامه گفت:  ساختمان فرسوده این اداره نیاز به انجام امور زیربنایی و تعمیرات دارد واین امر در بهینه سازی ارائه خدمات به ارباب رجوع و همچنین افزایش بازدهی کارکنان موثر خواهد بود.  

وی در خصوص رفع مسایل  معیشتی کارکنان به ویژه در حوزه تأمین مسکن ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از ظرفیت‌شرکت تعاونی مسکن اداره  نسبت به رفع این دغدغه برای کارکنان اقدام خواهیم کرد.

کلانی  همچنین از اقدامات انجام شده برای پیشگیری  و مبارزه با بیماری کرونا و به ویژه رعایت پروتکل های بهداشتی  از رضا برزوییان رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان اصفهان قدر دانی کرد.

شایان ذکر است: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان  واقع در خیابان هزارجریب روزانه به بیش از 500 نفر ارباب رجوع خدمات تخصصی در حوزه روابط کار، تعاون، اشتغال و امور اجتماعی ویژه کارگران و کارفرمایان خدمات ارائه می کند.

 

۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید