اخبار

بازدید از شرکت تعاونی فرش دستبافت آران و بیدگل

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز جهانی تعاون از شرکت تعاونی فرش این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان  اداره همزمان با روز جهانی تعاون رئیس  و 2 نفر از کارشناسان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل از شرکت تعاونی فرش دستبافت آران و بیدگل بازدید کردند. در این بازدید ابتدا عباس داروغه مدیرعامل شرکت تعاونی گزارش سالانه شرکت تعاونی را ارائه و یکی از برنامه های خوب تعاونی را یکسان سازی سهام اعضا برشمرد که در چند سال گذشته در شرکت به انجام رسیده است. در این دیدار جواد صدیقیان رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان روز جهانی تعاون را به مدیرعامل و کارکنان تعاونی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد شرکت تعاونی فرش دستبافت بتواند در سال جاری همانند سال های گذشته در کار خدمات رسانی به اعضای خود موفق عمل نماید. در پایان از قسمت های مختلف شرکت تعاونی نیز بازدید بعمل آمد.

شایان ذکر است این شرکت تعاونی در سال 1368 با تعداد 56 نفر عضو و سرمایه اولیه 1/500/000 ریال به ثبت رسیده که در پایان سال مالی 1398 تعداد اعضای شرکت تعاونی به 3272 نفر و سرمایه ثبتی آن به 13/742/400/000 ریال رسیده است و در حال حاضر با تعداد اشتغال 12 نفر به فعالیت خود ادامه می دهد. نکته دارای اهمیت اینکه این شرکت تعاونی چندین بار به عنوان تعاونی نمونه استان برگزیده شده است.

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید