اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای راهبردی ستادهای فرابخشی فرهنگی استان اصفهان

چهلمین سالگرد دفاع مقدس_فرهنگ سازی_کارگری کارفرمایی_شورای راهبردی
اولین جلسه شورای راهبردی ستادهای فرابخشی فرهنگی استان اصفهان با حضور مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.

در این جلسه منصوره سلیمان زاده؛ مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: به منظور  ایجاد وحدت رویه هماهنگی در تصمیم گیری ها، برنامه ریزی در برگزاری مراسم و مناسبت های ملی و مذهبی، شورای راهبردی ستادهای فرابخشی فرهنگیدر ستاد و ادارات کل استان اجرایی شده است.

وی با اشاره به اهمیت ارتقای فرهنگ در بین کارگران و کارفرمایان به عنوان بزرگترین جامعه مخاطب ما در استان افزود:  شناسایی و شناخت  نیازهای فرهنگی مخاطبین و برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت برای  آن از وظایف این شورا است.

سلیمان زاده با بیان اینکه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با مشارکت تمام دستگاه های لشکری و کشوری در 40 هفته برنامه ریزی شده است افزود: شورای راهبردی این اداره کل  نیز به تدوین برنامه های شاخص فرهنگی و اجتماعی برای جامعه مخاطب پرداخته و گزارش اجرای هربرنامه را به وزارت متبوع  ارائه خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعان، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، درطی ابلاغی از سوی  ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی و جانشین رئیس ستادهای فرابخشی و رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، کامران کلانی؛ مدیرکل به ریاست شورای راهبردی  استان منصوب شده است.

۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید